Kaip pasakyti, kad jis jūsų nedomina

Kiekviena moteris tikriausiai džiaugiasi, jei koks nors vyras rodo jai dėmesį, dovanoja gėlių, sako komplimentus ir kitaip rodo dėmesį… Tiesa, kad dėmesys visada yra malonus, tačiau kaip jam švelniai pasakyti, kad jis jūsų nedomina.

Pasakyti žmogui, kad jis jums nepatinka, nėra pats maloniausias dalykas. Tačiau jei esate tikra, kad tarp jūsų jokie santykiai neįmanomi, turėsite tai padaryti. Beje, jei esate tikra dėl savo jausmų, pasistenkite tai padaryti kuo greičiau, kad jis nepuoselėtų tuščių vilčių.

1. Susikaupkite ir pasakykite, kad jis yra nuostabus vyras, tačiau jums kartu – nepakeliui. Pasakykite, kad tikite, kad jis anksčiau ar vėliau susiras nuostabią moterį su kuria bus laimingas.

2. Neatsiprašinėkite. „Atsiprašau, aš tikrai nenorėjau tavęs įskaudinti“ – tokios ir panašios frazės yra tik tušti žodžiai, todėl neverta jų sakyti. Be to, jūs juk nekalta, kad nieko jam nejaučiate ir neturite atsiprašinėti dėl savo jausmų. Žinoma, išgirsti iš moters lūpų, kad jai nepatinki, daugeliui vyrų yra nelengva, tačiau jam teks su tuo susitaikyti. Vis dėlto stenkitės nebūti šiurkšti.

3. Jei turite progą, pasakykite jam tai asmeniškai. Taip, tai nėra lengva, tačiau parodysite jam pagarbą, jei pasakysite jam apie savo jausmus į akis.

4. Jei jau pasakėte, kad tarp jūsų nieko nebus, neskambinkite jam ir nerodykite jokio dėmesio, nes jis gali tokius jūsų veiksmus netinkamai suprasti. Net jei jaučiatės blogai, kad teko kažką atstumti, su tuo jam teks susidoroti pačiam, jūs čia nebegalite niekuo padėti. Svarbiausia, kad pasielgėte sąžiningai ir atvirai jam pasakėte, ką galvoje. Visa kita nebe jūsų rankose. Greičiausiai jis anksčiau ar vėliau supras, kad jūs buvote teisi.

5. Jei jums vis dėlto dėl kokių nors priežasčių teks dar kada nors susitikti, laikykitės atstumo. Stenkitės per daug nebendrauti, „netyčia“ jo neliesti ir išlaikyti atstumą. Kitu atveju jo jausmai jums gali atgimti.

6. Jūs negalite žinoti, kaip jis reaguos į jūsų žodžius, tačiau pasistenkite apgalvoti visus galimus variantus. Kad ir kas nutiktų, stenkitės nesileisti įtikinama, kad esate neteisi. Juk jei pradėsite santykius tik iš gailesčio, jie netruks ilgai ir tuomet įskaudinsite žmogų daug labiau.