Patrauklumas

Vienas pagrindinis dalykas, kurį privalo žinoti vyrai: moterys susižavi tais vyrai, kurie jai atrodo tinkami susilaukti palikuonių. Į vyrą yra žiūrima kaip į potencialų vaikų tėvą.

Šis požiūris buvo gajus jau nuo senovės laikų ir išliko iki šių dienų. Moterims patinka vyrai, kurie atrodo „saugūs“, t.y., galintys apsaugoti savo moterį bei atžalas.

Nuo senų senovės vyrai, pasižymintys savo fizine galia bei tvirtu charaktetiu, žavėjo moteris. Genties lyderiai visada turėjo pasisekimą. Šiais laikais daugelio moterų svajonių vyras yra charizmatiška bei įtakinga asmenybė, turinti aiškiai apibrėžtas savo gyvenimo vertybes.

Jei vyras nori, jog jam sektųsi meilės reikaluose, jis privalo visa tai aiškiai suvokti. Stiprioji lytis turi puoselėti tokias vertybes, kurios būdingos tikriems lyderiams. Kuo daugiau lyderio bei charizmatiškos asmenybės savybių vyras turės, tuo labiau moterys juo žavėsis. Tai yra natūralus gyvenimo dėsnis…

Kokias savybes bei vertybes vis tik derėtų puoselėti? Apačioje pateikta keletas pavyzdžių. Bet sąrašas gali būti begalinis…

Pirmiausia, labai svarbu yra atrodyti sveikai. Paliegęs vyras nėra tinkamas kandidatas susilaukti atžalų. O moterims, kaip jau buvo minėta anksčiau, tai yra labai svarbu. Tik gražus veidelis dar nieko nereiškia…

Daugumai moterų patinka raumeningi ir išpuoselėti vyrų kūnai. Tai nereiškia, jog reikia atrodyti tarsi būtum kultūrizmo čempionas. Vyras neturi eiti kiekvieną dieną į sporto klubą ar nuolat spoksoti į veidrodį. Turi būti saikas. Išpuoselėti „narcizai“ patinka nedaugeliui… Keletą minučių praleistų prie veidrodžio vyrui tikrai nepakenks.

Antra, labai svarbu yra mokėti kalbėti. Komunikacijos įgūdžiai turi būti pakankamai išlavinti. Šiais laikais tai iš tiesų yra svarbus aspektas. Mūsų protėviai ginčo metu naudodavo lazdas ir įvairius kitus ginklus.

Šiais laikais geriausias ginklas – kalba. Mokėjimas suburti aplinkinius yra didžiulė vertybė. Tai vienas iš lyderio bruožų. Žinoma, tam reikia laiko. Svarbu yra norėti viso to išmokti ir skirti tam pakankamai laiko. Jei vyras nori būti lyderis visose gyvenimo srityse, jo iškalba privalo „pakelti net lavoną“.

Galiausiai, vyras turi mokėti atlaikyti aplinkinių jam daromą spaudimą. Yra nemažai žmonių, kurie tiesiog itin mėgsta kritikuoti kitus. Daugeliui žmonių yra labai svarbi kitų nuomonė, todėl kritika yra priimama gan skaudžiai. Stiprus vyras nekreipia į visą tai jokio dėmesio.

Pasitikėjimas savimi, noras dalintis savo idėjomis bei mintimis yra didžiulis „kozeris“ sėkmės link. Nepopuliarių sprendimų priėmimas yra lyderio bruožas. Tai iš tiesų žavi moteris.

Svarbiausia yra nekreipti dėmesio į aplinkui esančius žmonės ir siekti savo užsibrėžtų tikslų. Tokiu būdu yra kuriamas laisvo, nepriklausomo bei savimi pasitikinčio vyro įvaizdis.