Efektyvi komunikacija

1422 0

Efektyvi komunikacija organizacijose (įmonėse)

Komunikacija yra laikoma žmogišku procesu, kuris reikalauja informacijos apsikeitimų, taip pat tam tikrų elgesio veiksmų. Komunikacija – tai, kas žmonėms yra kasdieniška. Ji neegziztuotų be specifinių veiksmų. Be komunikacijos neįmanomi žmonių santykiai. Jie gali būti labai sudėtingi arba labai paprasti, formalūs ar buitiški – visa tai priklauso nuo aplinkos, kur žinutė buvo perduodama, bei nuo siuntėjo ir gavėjo.

Komunikaciją sudaro informacijos perdavimas ir jos supratimas, analizavimas įvairių asmenų grupėse, organizacijose ir įvairiose kituose medijų modeliuose, kurie apima komunikacijos apsikeitimus. Veiksminga koomunikacija yra labai svarbi organizacijose, kai norima sulaukti sėkmės. Štai keli komunikacijos veiksniai, kurie pasireiškia ir šių dienų įvairiose organizacijose:

  • Dažnai komunikacija darosi vis sudėtingesnė savo struktūra ir technologijomis.
  • Ekonomikos ir marketingo sąlygos prievarta didina efektyvumą ir kokybę gamyboje bei paslaugų sektoriuje.
  • Valstybės įstatymai reikalauja vadybininkų paaiškinti besikeičiančią politiką ir praktiką savo įmonėse.
  • Darbuotojai, ypač jaunieji, tikisi daug daugiau iš savo darbdavių – ne tik didesnių algų, tačiau galimybės tobulėti.

Taigi, jeigu atkreiptume dėmesį į šių dienų pasikeitimus organizacijose, aiškiai galima į. . .

Svarbiausia, kad perduodamą informaciją būtų lengva suprasti. Komunikacija nutrūksta, jei žinutė yra iškraipoma, negaunama ar nesuprasta. Todėl įmonėse, įvairiose organizcijose komunikacijos procesas yra pats svarbiausias dalykas, siekant užtikrint tvarką, bendradarbiavimą bei efektyvius pasiekimus.

Join the Conversation

×
×