Žvalus pavasaris

Pastebėjau, kad į žiemos pabaigą mane dažnai apima liūdesys ir slogi nuotaika. Gal yra kokių natūralių priemonių, galinčių įveikti mano negalavimą, nes nemanau, kad tai kokia rimta liga.
Irina

Ne vieną žmogų, kai pavasaris pabeldžia į langą apima liūdesys ir slogi nuotaika. Gydytojai tokią būseną vadina pavasarinio nuovargio sindromu.

Dažnai pavasarį organizme trūksta vitaminų ir mikroelementų, todėl ir būname pavargę ar prastos nuotaikos. Pasitarusi su gydytoju galite pradėti vartoti vitaminus, ypač vertėtų atkreipti dėmesį į B grupės vitaminus. Galima vartoti ir alaus mielių, kurios yra puikus B grupės vitaminų šaltinis, be to, stiprina imunitetą, padeda susidoroti su stresu.

Organizmą taip pat galite žvalinti medumi:

3 kartus per dieną suvalgykite po 1 šaukštą medaus. Taip pat kasdien suvartokite po 10 g žiedadulkių ir 2 kartus per dieną po 1 g bičių pienelio. Taip gydykitės mėnesį.

Jei pasijutote labai pavargę, gerkite medaus gėrimo:

1 šaukštelis medaus, ketvirtadalis šaukštelio druskos, 300 ml šalto virinto vandens. Meduje esantį cukrų lengvai pasisavina organizmas, todėl labai greitai suteikia energijos. Be to, šio gėrimo galite gerti tiek, kiek norite.

Sumažėjus darbingumui dėl pavasarinio nuovargio, pasigaminkite tokio mišinio:

4 citrinas su žieve ir 4 česnako skilteles sumalkite mėsmale, užpilkite 2 litrais šalto virinto vandens ir palikite šaldytuve 2 paras nusistovėti, tada mišinį nukoškite ir įdėkite pagal skonį medaus. Gerkite šio antpilo 2-3 savaites po ketvirtadalį stiklinės pusvalandį prieš pusryčius. Česnakų kvapo nesijaučia – jį neutralizuoja citrinos.

Nuo pavasarinio nuovargio apsaugo vaistiniai augalai: ženšenis, auksašaknė, ežiuolė, eleuterokokas, kininis citrinvytis.

Jeigu praradote jėgas ir apetitą, pasidarykite erškėtrožių ir šermukšnių uogų nuoviro:

sumaišykite po 2 valgomuosius šaukštus erškėčių ir šermukšnių uogų, užpilkite 2 stiklines verdančio vandens, pavirkite 10 minučių ant silpnos ugnies, vėliau supilkite į indą, palikite tamsioje ir vėsioje vietoje 4 valandas prisitraukti. Nukoškite ir gerkite po pusę stiklinės 2-3 kartus per dieną.

4 thoughts on “Žvalus pavasaris”

  1. Kadangi obuolienės, kaip taksyilė, verdamos greičiau jau iš keturiu kibirų obuolių, nei iš keturių vienetų, tai tikrai neatspėsiu. Aš šįkart už kiekvieną obuolį dėjau po milžinišką šaukštą obuolienės. Na, kiek pakabinau vienu sėmimu, tiek vadinau šaukštu.

    Reply
  2. Obviously, in real life few underwriting decisions are that easy or clear-cut. When QuotesChimp apply for insurance you come to the underwriting table with a mix of characteristics that will be considered as either positive (presenting a low risk to the company) or negative (presenting a high risk to the company). The under�writers will then consider your entire statistical profile and decide whether, overall, you present an average risk to the company (standard), a high risk (substandard), or a low risk (preferred). Preferred risks will be quickly accepted and offered the best price. Standard risks will be accepted and offered the standard price. Substandard risks will either be rejected, or accepted on the condition that they pay a higher price or, sometimes, that they accept lower benefits.

    Reply

Leave a Comment