Žavinga nepažįstamoji

Viena smagiausių momentų važinėjant viešuoju transportu, kad akis vedžiodamas po prigrūstą žmonių skardinę (turiu omeny vielabraukį :D) gali susitikti su nepažįstamomis akimis ir tada prasideda žvilgsnių žaidimas. Vienas pažiūri, kitas iš karto nusisuka, apsimesdamas, kad tikrai tikrai į tave nežiūrėjo. Šitą žaidimą labai smagu stebėti iš šono, bet dar smagiau dalyvauti.

Kaip tik šiandien važiuojant troleibusu pasitaikė puiki proga pažaisti vieną tų žvilgsnių žaidimų. Nors aš paprastai esu iš tų, kurie apžiūri kiekvieną žmogų nuo galvos iki kojų, bet šįkart buvo kitaip. Past tebėjau, kad į mane spokso dvi žavios akytės ir daugiau niekas galvoj nerūpėjo, tik kaip į ją pažiūrėti, kad nepamatytų.

Tai buvo tikrai malonaus veido mergina, viena tų, kurių šypsena lyg iš paveiksliuko. Sunku žodžiais apibūdinti išvaizdą, bet kaip kažkur skaičiau parašyta, mergina su duobutėm skruostuose, lyg mersedesas su lietais ratais. Tai šituo atveju „mersedesas“ buvo tiesiai iš salono.

Žvilgsnių žaidimas tesėsi tik gal kokias porą stotelių, bet pats azartas išliko gan giliai. Ir nors tų dviejų jaukių akyčių ir nebepamatysiu, bet smagių emocijų pasi ikroviau visam vakarui.

Žinau, kad tokios smagios akimirkos pasitaiko, tik retkarčiais, bet tai yra vienas rimtas pliusas viešajam transportui dėl ko juo apsimoka važinėtis, nors paskutiniu metu jis ir brangsta beprotiškai.

12 thoughts on “Žavinga nepažįstamoji”

 1. Labai gražus straipsniukas 🙂 šiltas, mielas 🙂 taip ir norisi šypsotis 🙂 o tai juk nieko nekainuoja

  Reply
 2. Atrodo, skaitai ir negali patikėti , kad tai parašė būtent vaikinas:) bet straopsnis tikrai labai geras:)

  Reply
 3. Kestutis parase “VIELABRAUKIS”- T Y TROLEIBUSAS.O NE LETI RATLANKIAI, “LIETI” skaityt mokykis, BAUBE, o tai visai nusigrybavai. is kur tavyje tas noras viska sudirbti, kas buvo grazu ir silta?

  Reply
 4. Iš pradžių buvo “vėlabraukis”, turbūt pataisė.

  O su tuo, kas aprašyta, tai visiškai sutinku – turbūt vienintelis smagumas būdavo važinėjant troleibusais 🙂

  Reply
 5. Na parašyta gražiai, nors iš tikro neparašei tiesos, kad pažiūrėjai į papus ir norėjai išdulkinti.
  Nors gal taip ir nebuvo, nes būtum užkalbinęs ir paėmęs tel. nr 😀

  Reply
 6. kiekvieną dieną vis kiti žmonės, kuriuos akies krašteliu gali stebėti, ir bandyti paspėlioti: kas jie, kokio temperamento, ką tuo metu galvoja, kaip jaučiasi… smagu tais vielabraukiais ar autobusais pasivažinėti.. o dar kai netyčia tavo akys susiduria su kitomis, ir kai tai atsitinka ne vieną kart, nes pasirodo akių savininkas gyvena netoli tavęs ir maršrutai sutampa… tiesą sakant, per plauką tokiu būdu vos rimtai neįsimylėjau.. supratau, kokią energiją žmogus slepia akyse, neveltui sakoma, kad jomis galima nužudyti…

  Reply
 7. o ka daryti toms akutems, kurios su savo masiniuku vazineja? :)) beje, toki zaidima labai megstu per kamsti pazaist… nors imk ir emaila ant masinos uzsirasyk… 😉

  Reply

Leave a Comment