Dekoratyviniai kiaušiniai

Dekoratyviniai margučiai – ideali stilinga puošmena tavo namams prieš Velykas. Jiems pasigaminti prireiks iš “putoplasto” ar kitos lengvos medžiagos pagamintų kiaušinių, šilkinio siūlo, juostelės, klijų ir… ko nors gražaus – kad ir nuo tavo segės nukritusios gėlės.

1 žingsnis

Kiaušinį pasmeik ant smeigtuko, kad galėtum patogiai pritvirtinti siūlo pradžią. Nedidelį plotą apie smeigtuką patepk klijais. Apvyniok siūlą apie smeigtuką palikdama keleto centimetrų uodegėlę. Šį galiuką prilipink prie klijais išteptos vietos. Pradėk atsargiai vynioti siūlą viena kryptimi, vienu sluoksniu, aplink smeigtuką ir likusią uodegėlę, tuo pačiu priklijuodama vyniojamą siūlą prie kiaušinio.

2 žingsnis

Kai visas klijais pateptas plotas bus aplipdytas siūlu, teptuku patepk klijų nedidelėje dalyje virš jo ir vyniok toliau. Taip vyniok kol pasieksi kiaušinio pusiaują. Tada nupjauk siūlą. Ištrauk smeigtuką ir pakartok visą procesą iš pradžių, tik jau iš kito kiaušinio galo.

3 žingsnis

Beliko papuošti dailųjį siūlų margutį medžiaginėmis gėlėmis, karoliukais ar juostelėmis – pasitelk fantaziją! Beje, tokiu pat principu gali pasigaminti kiaušinių, dekoruotų “moheriniu” arba “buklė” siūlu – rezultatas bus ne mažiau žavus.