Dviprasmiški santykių patarimai

Internete galite rasti gausybę patarimų santykių tema. Kai kurie jų iš tiesų yra gana įdomūs. Pateikiame kelia gana dviprasmiškus ir siūlome juos įvertinti iš naujo.

1. Tiesiog nekreipkite dėmesio. Tokį ar panašų patarimą galite išgirsti iš savo močiutės. Galbūt ji jums pasakys, kad tuomet, kai ji matydavo, kad senelis yra nuliūdęs, tiesiog praeidavo pro šalį ir nekreipdavo dėmesio. Ar žinote, kodėl ji nekreipdavo dėmesio? Nes užkluptas tokiomis akimirkomis senelis nenorėdavo atsiverti ir dėl to imdavo šaukti.

Na, nereikia pamiršti, kad dabar kiti laikai. Seniau žmonės kur kas rečiau tuokdavosi iš meilės, todėl ir santykiai galbūt ne visada buvo tokie šilti ir artimi. Šiuolaikinėms poroms šiek tiek sudėtingiau, mat joms keliamas uždavinys išlaikyti ilgalaikius harmoningus santykius, priešingu atveju skyrybos garantuotos.

Tačiau reikia suprasti ir tai, kad mūsų asmeninė neigiama patirtis ir skaudūs išgyvenimai verčia mus atitinkamai reaguoti. Turėtumėte tai suprasti, kai bandote pasikalbėti su mylimu žmogumi. Jei norite sutuoktinį paguosti, o jis jums atkerta ką nors nemalonaus, stenkitės nepriimti visko asmeniškai. Vienintelis būdas gydyti mylimąjį ar sutuoktinį yra jį mylėti, tą meilę rodyti ir tikėtis, kad kada nors tai padės jam pamiršti skaudžią patirtį.

2. Viską darykite kartu. Šį patarimą tikrai dažnai galite perskaityti įvairiuose straipsniuose santykių temomis. Tiesą sakant, jis yra dviprasmiškas tik todėl, kad yra juokingas. Pavyzdžiui, jei jūsų vyras eina pakeisti mašinos padangų, eiti kartu ir jam padėti tikrai gali būti gana keista.

Kita vertus, negalima paneigti, kad laikas, praleistas kartu, suartina. Padarykite eksperimentą ir patys tuo įsitikinsite. Pabandykite kuo dagiau laiko praleisti kartu. Eikite kartu į parduotuvę, kirpyklą ar kartu pasigaminkite vakarienę. Patikėkite, tai padės jums vienas kitą atrasti iš naujo. Na, o jei nesinori ne tik ko nors daryti kartu, bet ir būti kartu, tuomet verta susimąstyti, ar esate tikrai su tuo žmogumi, kurio ieškojote.

3. Gyvenkite taip, tarsi šiandien praleistumėte paskutinę dieną kartu. Taip, nė vienas nėra garantuotas, kad santuoką pavyks išsaugoti iki mirties. Tiesą sakant, gyvenime dėl nieko negalime būti garantuoti. Tačiau galbūt vertinti savo antrąją pusę kaip tik ir reikėtų todėl, kad prisiekėte vienas kitam amžiną meilę, kad pasitikite vienas kitu ir kad neabejojate, jog abu pažadą vykdysite.