7 priežastys nepradėti santykių su vedusiu

Kiekviena moteris norėtų, kad jai niekada gyvenime netektų patirti neištikimybės. Tačiau kodėl tuomet moterys susigundo vedusiais vyrais ir pradeda su jais susitikinėti? Pateikiame 7 priežastis nesusitikinėti su vedusiais vyrais.

1. Tai neteisinga. Iš visų priežasčių ši yra pati svarbiausia. Galite įtikinėti save ir kitus, kad tai – tikra meilė, o jo žmona tikra niekšė. Tačiau net jei ir taip, turėkite padorumo neardyti šeimos. Jei kada nors šis vyras su savo žmona nuspręs skirtis ir vėl taps laisvu, tuomet ir galėsite pradėti su juo santykius. Nejaugi ir jūs kada nors norite tapti „niekše žmona“?

2. Nebūsite svarbiausia jo gyvenime. Jei susitikinėjate su vedusiu vyru, turėsite susitaikyti su tuo, kad visada liksite antra, o pirmenybė teks jo žmonai ir vaikams. Per svarbiausias metų šventes jis bus ne su jumis, jis neparems jūsų svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis, nes galbūt negalės „ištrūkti“. Ar tikrai apie tokius santykius svajojate?

3. Jis meluos ir jums. Jei susitikinėjate su vedusiu vyru, galite nė neabejoti, kad jis yra melagis. Nesvarbu, ką jis jums sako, greičiausiai jis niekada nepaliks savo žmonos ir turbūt jis su ja vis dar miega vienoje lovoje.

4. Situacija visada gali kardinaliai pasikeisti. Įsivaizduokite save jo žmonos vietoje. Ar norėtumėte, kad jūsų vyras būtų jums neištikimas? Prisiminkite, kad bet kada galite atsidurti išduotos moters vietoje.

5. Jūs negalite juo pasitikėti. Net jei jis ryžtųsi palikti savo žmoną ir vesti jus, niekada negalėsite būti tikra, kad jis kada nors jūsų nepaliks, taip kaip paliko savo pirmąją žmoną. Ar tikrai norite gyventi su žmogumi, kuriuo negalite pasitikėti?

6. Pagalvokite apie jo vaikus. Pradėdama santykius su vedusiu vyru privalote pagalvoti apie jo vaikus. Ar tikrai manote, kad jie nusipelnė gyventi be tėčio? Skyrybos gali daryti didelę įtaką vaikų gyvenimui.

7. Tokie santykiai neturi ateities. Jei esate beprotiškai įsimylėjusi, jums greičiausiai atrodo, kad meilė gali nugalėti visas kliūtis. Nesileiskite apgaunama – santykiai su vedusiu visada baigiasi blogai, nes kuri nors moteris lieka įskaudinta. Net jei ta moteris būsite ne jūs, nejaugi norite, kad jūsų laimė prasidėtų kažkieno ašaromis?

Comments are closed.