Kodėl vyrams patinka uniformuotos moterys?

Nuolatinis, ilgai tobulintas vyrų drabužis yra paprasčiausia uniforma, skirta pranešti apie armijos, organizacijos, kompanijos stipriąsias puses. Ji turi liudyti drausmę, tvarką, profesionalumą ar bent gerą skonį. Jei ji rinkamai parinkta, savo paskirtį atlieka. Ji patvirtina, jog medicinos seselei rūpi higiena, jog karys yra narsus, o teisėjas – rūstus ir nepaperkamas.

Rinkodaros konsultantas Leonas Shoctackas teigia, jog kuo paslauga abstraktesnė, tuo svarbiau klientui patvirtinti jos kokybę. Todėl aviakompanijos klientui, kuris iš tikro perka skrydį, itin stengiamasi išaiškinti, kad puikius pietus lėktuve jam patieks žavvi stiuardesė. Viešbutyje uniforma padeda kurti įspūdį, jog svečius aptarnauja tarsi tas pats, nuolat juo besirūpinantis darbuotojas.

Uniforma atsirado kaip išskirtinai vyriškas drabužis. Ji leisdavo nedaug ką matančiam aplinkui pro šalmo skylutes riteriui atpažinti savus ir tarsi keletą kartų padaugintam bauginti priešus. Ji padėjo bet kuriam dvasininkui atstovauti visai bažnyčiai.

Ilgą laiką tik vienuolėms reikėjo vienodo abito. Visos kitos moterys siekė būti skirtingos. Bet tos, kurioms besikeičiančiame pasaulyje teko perimti naujus vaidmenis ir pareigas, staiga atrado ir vienodos „pakuotės” privalumus, Šio iš pirrmo žvilgsnio keisto reiškinio priežastis yra tokia: moteris, dėvinti uniformą, tapatinama su kokių nors pareigų teigiamais bruožais, naudojasi jų reklaminiu įvaizdžiu. Kartais ir tuo, į kurį tikrai neturi teisės. Kadangi husaras daug kam kelia drąsos, nerūpestingumo, linksmumo asociacijas, pakanka striptizo šokėjas apv

vilkti husariška uniforma, ir jos atrodys tokios pat šaunios.

8 thoughts on “Kodėl vyrams patinka uniformuotos moterys?”

 1. Na, nemanau kad daugeliui vyru patinka uniformuotos. Man asmeniskai tame nieko romantisko. Atvirksciai – kai pamatai moteri policininke, labiau nori sprukti, o ne su ja flirtuoti.

  Reply
 2. Na, asmeniskai man uniformuotos moterys nekelia jokio susizavejimo. Apskritai – uniforma, tai kazkoks suvienodinimas priverstinis. Na o man daug zaviau matyti asmenybe. Iskirtine apranga – taip pat padeda tai pabrezti.

  Reply
 3. Iš tiesų neteko sutikti vyro, kuriam patiktų moterys su uniformom. Na gal nebent seselių 🙂 Bet įvairių karinių struktūrų atributai geriausias būdas vyrams atbaidyti 😀

  Reply
 4. O man patinka moteris su desantininiko uniforma… maskuojamosiosmis spalvomis isdazytu veidu… nudaužytais krumpliais…

  Reply
 5. as nebe pirmi metai dirbu policininke ir susilaukiu tik komplimentu del isvaizdos. Cia nuo vyro priklauso ar patinka uniformuotos ar ne , taciau is patirties galiu sakyt , kad didzioji dalis vyru uniformuotu moteru bijo, ne tiesiogine prasme, bet ta vadinamaja vyriskumo prasme, tokie vyrai bijo, kad uniformuota moteris gali but vyriskesne, stipresne. Ne kiek nesigailiu pasirinkus toki darba ir is dalies dziaugiuosi zinodama , kad prie manes tokie bailiukai:) neprikibs, nes ir paciai asmeniskai kazkaip labiau norisi uniformuoto vyro:)

  Reply
 6. Na man, asmeniskai, uniformuotos moterys labai patinka. Kad ir pavyzdziui, medicinos sesute: manau niekas neatsilaikytu pries balta chalata ir baltas pedkelnes. O kad ir karine ar policininko uniforma vilkinti moteris gali atrodyti ir dazniausiai atrodo puikiai. Visada reikia atsiminti, jog uniforma dazniausiai atspindi, koki socialini statusa moteris uzima, kokios jos pareigos. Tokios moterys atrodo puikiai (bent jau man), pasitiki savi (nors ir ne visos).
  Taciau, neziurink to, kad ir kokia uniforma moteris bedevetu, visada reikia atsiminti, jog ji visu yra pirma yra mergina ar moteris, t. y. dailiosios lyties atstove, o tik paskui policininke, gydytoja, sesute ar t. t. Aisku, daugeliui vyru, moters uniforma kai kada asicijuojasi su stipria, protinga moterimi. Ir daugelis is stipriosios lyties atstovu tokiu moteru privengia, nors as, tiesa sakant, nesuprantu kodel… Negi geriau salia saves turet grazia, bet tusciagalve barbe ar tikra, stipria, tegul ir uniformuota moteri, kuri reikalui esat, palaikys tave, patars, t. y. i kuria tu galesi atsiremt ir kuri gales atsiremti i tave, i tavo peti…
  Taip kad, as uz uniformuotas moteris :))) O ypac, uz medicinos sesutes ir gydytojas, nes, asmeniskai man, nera nieko seksualesnio uz moteri, vilkincia balta chalata :)))))
  P.S. Pazistamas gyvena su policininke ir viskas ten butu ok, bet kai jis padaugina alkoholio, tai buna, kad ”gauna malku” nuo savo antros puses. O kai kada, ji vargse, neapsikentusi jo girto siautejimo, ji tiesiog nurengia, antrankiais surankina rankas uz nugaros ir palieka ji toki miegot lovoje, kol jis ”atsiciukina”. Bet as jos nesmerkiu uz tai, suprantu, nes kita, jos vietoj, ta mano pazistama jau seniai butu palikus, o ji kencia… Tad jeigu jusu drauge ar zmona devi kokia nors uniforma, visada prisiminkit ir tai, kad ji gali disponuoti kokiomis nors ziniomis ar moketi tam tikru veiksmu, kurie, reikalui esant, gali buti panaudoti pries jus, tad bukit geri ir mylekit savo antrasias puses… :)))))))))))))))

  Reply

Leave a Comment