9 priežastys, kodėl verta susitikinėti su vyresniu vyru

811 0

Vyresni vyrai paprastai turi daugiau patirties su moterimis, dažniausiai jie kur kas labiau paslaugūs ir nebijantys įsipareigoti. Tai tik kelios priežastys, kodėl moterims patinka susitikinėti su daug vyresniais vyrais. Pateikiame 9 priežastis, kodėl susitikinėti su vyresniu vyru yra puiku!

1. Jis materialiai apsirūpinęs. Pasimatymai su jaunesniais vyrais gali būti įdomūs ir jaudinantys, tačiau su vyresniu vyru galite jaustis kur kas saugesnė. Juk paprastai vyresni vyrai yra padarę karjerą, tad yra geriau materialiai apsirūpinę.

2. Su juo galima pasikalbėti beveik apie viską. Vyresni vyrai paprastai labiau domisi akttualijomis, todėl su jais galite padiskutuoti praktiškai bet kokia tema. Jei jūs ieškote žmogaus, su kuriuo galėtumėte kalbėtis apie politiką, religiją ar kitus dalykus, ieškokite vyro su patirtimi.

3. Jis apsiskaitęs. Vyresni vyrai dažniausiai mėgsta skaityti ne tik sporto žurnalus ar populiarios psichologijos knygas, kurios pasakoja, kaip tapti milijonieriumi per vieną naktį. Jie skaito kur kas intelektualesnę literatūrą – klasikinius romanus ar istorinę literatūrą.

4. Jis gali skirti jums daugiau laiko. Kadangi vyresni vyrai dažniausiai jau yra pasiekę karjeros aukštumų, jie gali mažiau dėmesio skirti darbui, taiigi daugiau laiko lieka mylimai moteriai.

5. Jis džentelmenas. Žinoma, yra visokių vyresnių vyrų. Tačiau vyresni vyrai dažniausiai būna kur kas paslaugesni. Iš vyresnio vyro galite ti. . .

Vyresni vyrai jau nebegyvena su tėvais ar dra

augais, ir tai yra vienas geriausių jų privalumų.

9. Jis nesipyksta su jumis dėl smulkmenų. Kadangi jis jau turi patirties su moterimis, žino, kad kartais joms reikia nusileisti.

Join the Conversation

×
×