Hipnozės ir įtaigos paslaptis… Gundymo akademija (8 pamoka)

Išmokus užkalbinti merginą, flirtuoti ir netgi burti, galime pereiti prie sekančio gundymo meno žingsnelio – mokėjimo hipnotizuoti. Hipnozė – skamba mįslingai. Galbūt kam nors šis žodis skamba netgi baugiai, todėl galima hipnozę tapatinti su įtaiga. Ir nepatikėsite, bet kiekvienas gali nesunkiai to išmokti. Siūlau Jums susipažinti su įprastiniu ir, beje, labai naudingu psichologų taikomu metodu. Apie viską išsamiai – šios pamokos medžiagoje.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CCuLLIEah0Y[/youtube]

Gundymo akademija – www.DarniPora.lt rengiamas video pamokų projektas. Pamokose sužinosite apie moterų kūno kalbos šifruotes ir seksualinio dėmesio ženklus, pamatysite, kaip keičiasi vyro elg gesys, kada jis susidomi moterimi. Kartais akys ir gestai pasako daugiau nei tūkstančiai žodžių. Kartais nereikia melo detektoriaus, kad atpažintumėte partnerio klastą. Tad mokykimės drauge!

5 thoughts on “Hipnozės ir įtaigos paslaptis… Gundymo akademija (8 pamoka)”

  1. Tai, ka Jis sake veikia, tik mazokai informacijos kaip ka daryti, bet viskas, nors ir nedaug, tikrai veikia ir teisinga. Hipnoze nerealiai smagu, ypac su moterimis, jeigu hipnotizuoji nesusikaustes, linksmas, bet rimtas, kartais gausi rezultatus kurie tikrai nustebins. 🙂

    Reply

Leave a Comment