Apie ką kalbėti pasimatyme? Gundymo akademija (6 pamoka)

Jau minėta, kad svarbu kad pokalbis būtų sklandus bei įdomus. Bet to, nepakanka. Svarbu ir tai, KĄ mes kalbame, ne tik KAIP. Ši Gundymo kademijos serija atskleidžia apie ką reikia kalbėti ir apie ką nutylėti pirmajame pasimatyme, norint suvilioti ir sugundyti rimtą, Jums patinkantį vaikiną ar merginą! Taip pat pasakojama, kaip paklausti Jus dominančių asmeninių dalykų netiesioginiais klausimais! Tai dar viena neįkainojama psichologijos profesoriaus Gedimino Navaičio pamoka norintiems išmokti gundymo paslapčių. Sėkmės Jums!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NCk1NQgJZNw[/youtube]

Gundymo akademija – www.DarniPora.lt rengiamas video pamokų projektas. Pamokose sužinosite apie moterų kūno kalb bos šifruotes ir seksualinio dėmesio ženklus, pamatysite, kaip keičiasi vyro elgesys, kada jis susidomi moterimi. Kartais akys ir gestai pasako daugiau nei tūkstančiai žodžių. Kartais nereikia melo detektoriaus, kad atpažintumėte partnerio klastą. Tad mokykimės drauge!

4 thoughts on “Apie ką kalbėti pasimatyme? Gundymo akademija (6 pamoka)”

 1. Minciu geru yra, bet, manau, nereikia priimti kiekvieno tokio patarimo uz gryna piniga, o pries aklai pritaikant, praleisti pro savo prizme. Cia kad ir tie klausimai: manau jie ne taisykle, o tiesiog krypties, temu pavyzdziai. Jei mastai taip, atada tikrai yra ko is Gundymo akademijos ismokti.

  Reply
 2. Žinoma, kad nėra vienos formulės. Bet yra bendri principai, kurie manau galioja N atveju. Kad ir praktiškai visada vyro “pasitikėjimas ir flirtas” dingsta, vos sutikus moterį kuriai jis iš tikro simpatizuoja, nors tarkime darbe gali flirtuoti vos ne su bet kuo 🙂
  Žinau… nes aš ne išimtis 🙂

  Reply
 3. Žinoma, kad bet kokioje situacijoje negalima patarimu priimti be jokio filtro. Geriausia visus mokymus pasverti ir ivertinti konkrecioje situacijoje ir tik tada naudoti arba atmesti.

  Reply
 4. Sveiki,noriu susitikti su mergina ir nezinau apie ka kalbet su ja susitikes. turit kokiu gal pasiulimu apie ka kalbeti,kaip pokalbi uzvesti ant begiu ir t.t P.s. pirmas pasimatymas.

  Reply

Leave a Comment