Nuoga Zvonkė, nuoga Sabutytė, nuoga Pareigytė…

Nieko nebestebina nuogybės žurnalų viršeliuose. Taip pat ir televizijos ekranuose – filmuose, laidose bei reklamose. Kartais net nelabai supranti, ką reklamuoja  – automobilį, duris ar seksualią merginą? Taip pat seksualumu naudojasi ir scenos žvaigždės. Koncertinę aprangą sudaro vis kukliau kūną dengiančios detalės.

Dabar pastebiu, kad ir pažinčių anketų profilio nuotraukose žmonės deda vis nuogesnes ir vis atviresnes nuotraukas. Įdomu, ką tai reiškia – trykštate seksualumu? Senai neturėjote seksualinės sueities? Tik tuo galite patraukti priešingos lyties atstovą? Tiekiate seksualines paslaugas? Ieškote meilužio ar meilužės? Ar vis dėlto apeliuojate į priešingos lyties atstovų fiziologinius instinktus?

O kaip jūs reaguojate į seksualias nuotraukas ir ar patys tokias nuotraukas publikuojate? Kur riba tarp skoningos erotikos ir pornografijos? Kiek galima atskleisti viešoje erdvėje? Ar Jums įdomus žmogus, kuris labai atvirai demonstruoja savo kūną?

Visos nuomonės svarbios ir priimtinos, sakykite. Atvira scena – nuoga tiesa. Jei pritrūkote minčių komentarams, pateikiu Jums kelis vaizdo filmukus su geidžiamiausiomis lietuvaitėmis įkvėpimui: apsinuoginusi Atlanta Olialia pupytės išpildo norus, Nuoga Zvonkė, Zvonkės papai, Nuoga Pareigytė, Nuoga Oksana Pikul, Nuoga Sabutytė, nuogos blogos mergaitės, apsinuoginusi Irūna, žvaigždžių apsinuoginimas…

Šiandien nelyginant aštri, bet pridengusi datulės lapu

Kris

Comments are closed.