Nuoga Zvonkė, nuoga Sabutytė, nuoga Pareigytė…

Nieko nebestebina nuogybės žurnalų viršeliuose. Taip pat ir televizijos ekranuose – filmuose, laidose bei reklamose. Kartais net nelabai supranti, ką reklamuoja  – automobilį, duris ar seksualią merginą? Taip pat seksualumu naudojasi ir scenos žvaigždės. Koncertinę aprangą sudaro vis kukliau kūną dengiančios detalės.

Dabar pastebiu, kad ir pažinčių anketų profilio nuotraukose žmonės deda vis nuogesnes ir vis atviresnes nuotraukas. Įdomu, ką tai reiškia – trykštate seksualumu? Senai neturėjote seksualinės sueities? Tik tuo galite patraukti priešingos lyties atstovą? Tiekiate seksualines paslaugas? Ieškote meilužio ar meilužės? Ar viss dėlto apeliuojate į priešingos lyties atstovų fiziologinius instinktus?

O kaip jūs reaguojate į seksualias nuotraukas ir ar patys tokias nuotraukas publikuojate? Kur riba tarp skoningos erotikos ir pornografijos? Kiek galima atskleisti viešoje erdvėje? Ar Jums įdomus žmogus, kuris labai atvirai demonstruoja savo kūną?

Visos nuomonės svarbios ir priimtinos, sakykite. Atvira scena – nuoga tiesa. Jei pritrūkote minčių komentarams, pateikiu Jums kelis vaizdo filmukus su geidžiamiausiomis lietuvaitėmis įkvėpimui: apsinuoginusi Atlanta Olialia pupytės išpildo norus, Nuoga Zvonkė, Zvonkės papai, Nuoga Pareigytė, Nuoga Oksana Pikul, Nuoga Sabutytė, nuogos blogos mergaitės, apsinuoginusi Irūna, žvaigždžių apsinuoginimas.

Šiandien nelyginant aštri, bet pridengusi datulės lapu

Kris

13 thoughts on “Nuoga Zvonkė, nuoga Sabutytė, nuoga Pareigytė…”

 1. Labas vakaras. Manau, kad tos moterys ir vyrai , bent kiek apnuoginantys save,jaučiasi esą labai patrauklūs. Vyrai demonstruoja savo atletiškumą, kiek pastebėjau. o moterys….noro rodyti save apnuogintą nekilo, ir ne tik dėl to,kad nesijaučiu esanti s..bomba.Ne to ieškau.
  Vyrų atletiškumas, bent jau vieno , tikrai pasirodė nuotraukose perdėtas. ….Netikiu ir nesidomiu tokiomis nuotraukomis ir anketomis, bet tikrai nemaža dalis domisi tokiomis anketomis, nes šito būtent čia ir ieško, nors parašyti to negali, nes veikia jūsų cenzūra, kiek suprantu. Gerai, kad ji yra. Ačiū jums .

  Reply
 2. Aš tai kad tokie žmonės yra dvasios ubagai. Tiesiog neturi daugiau ką parodyti tai rodo savo apnuoginta kūną. Pažinčių svetainėje man net nekyla noras rašyti tokiai moteriai. Vos ne kaip atversta knyga imkite ir skaitykite mane

  Reply
 3. Ką Jūs čia visi vaidinat, kad Jums nepatinka papai? kad Jūsų nejaudina apnuoginti sėdmenys? Kodėl neparodyti, jei tai turi?

  Reply
 4. Nebukime tokie primityvus ir nuobodus, nevertinkime nuogo kuno vien tik kaip sekso objekto. Jei nuotraukos grazios, mokekime jomis pasigereti, apie vulgarybes nesneku. Turime daug kompleksu, daznai nepagristai save nuvertiname, net nenorime ideti pastangu, kad taptume patrauklesniais, visu pirma patys sau…

  Reply
 5. turbūt reikia būti viskuo nusivylusia labai, belieka tik patraukti vyrų dėmesį tokiomis nuotraukomis, labai neskoningai ir kvailai atrodo tos anketos. Dar baisiau kai įkelia ne savo nuotraukas.

  Reply
 6. Jau bloga nuo visu tv “zvaigzdziu” blondiniu kvailu ir nuogu,nebera ka ziureti,juokas pro asaras…

  Reply

Leave a Comment