Džiaugiamės seminaru!

Neseniai skelbto konkurso nugalėtojai padovanojome 2 kvietimus į seminarą „YPATINGAS Streso Valdymas. Ką Daryti, Kad Nebūtų Ko Valdyti?“, kurį vedė Robertas Karvauskas. Seminaras jau įvyko, o mes norėtume pasidžiaugti šiuo puikiu renginiu.

Seminare išgirdome daug naudingų patarimų. Anot R. Karvausko, stresas – tai mūsų organizmo reakcija į aplinkos sąlygas. Deja, išorinių aplinkybių pakeisti mes negalime, tačiau galime pakeisti reakciją į tai, kas vyksta.

Lektorius priminė, kokią svarbią vietą mūsų gyvenime užima malda, kūno ir proto atsipalaidavimas (meditacija), pagalba kitiems. Kaip teigia harmonijos dėsnis – leiskime sau būti savimi, o k kitiems – kitais!

Dar kartą ačiū!

1 thought on “Džiaugiamės seminaru!”

 1. LED LEMPOS
  LED lemputės gali tarnauti labai ilgai (nuo 50 tūkst. iki 100 tūkst. valandų arba 11 metų nenutrūkstamo veikimo arba 22 metai 50% veikimo), kai įprastos lemputės tarnauja tik 5 tūkst. valandų. Jos atsparios dažnam junginėjimui, jas galima naudoti ne tik tam, kad reikėtų rečiau pirkti įprastas lemputes, bet ir tose vietose, kur įsukti lemputę sudėtinga, sunku pasiekti, o vieną kartą įsukus LED lemputę, problema išsisprendžia ilgam.
  NUOLAIDU KUPONAS:
  perkupigiau05
  Su šiuo nuolaidu kuponu gausite 5%nuolaida visoms LED lempoms
  http://www.paygo.lt/viskas_apie_LED_lempas_LED_lemputes

  Reply

Leave a Comment