Visceralinė chiropraktika

Gera sena nauja žinia – daugelį ligų galima išgydyti be medikamentų ir chirurgo peilio. Pakanka profesionalaus pilvo masažą, kuris padeda numalšinti karą organizmo viduje. Ir tai ne mistika, o šimtmečiais patikrinta praktika.

Magiškas žodis

Visceralinė chiropraktika – tai ne magiškas užkalbėjimas. Tai jau nuo seno Kinijoje, Tailande, Tibete, Filipinuose ir Rusijoje žinomas gydymo metodas. Juos žmones gydė žiniai, šamanai, liaudies medicinos puoselėtojai, o šiandien ir profesionalūs medikai. Tokias procedūras galima gauti ir Lietuvoje.

Visce reiškia vidus, o chiro – ranka. Būtent tik plikomis rankomis specialistai šiuo mettodu gydo vidaus organus. Net mūsų kaimo bobutės nuo seno išpūstus anūkų pilvukus gydo švelniu masažu.

Visceralinė chiropraktika daroma specialiais judesiais: spaudimu, stūmimu, vibracija, tempimu. Šiais veiksmais atstatoma natūrali vidaus organų skrandžio, kepenų, širdies ar plaučių padėtis ir funkcijos. Tai nėra paprastas pilvo masažas. Gydytojas atpalaiduoja įtemptus raiščius, kurie yra pritvirtinę organą prie stuburo, raumenų, diafragmos ar vienas prie kito. Jis gražina jam gamtos nulemtą ritmą. Po keleto valandų organas grįžta į jam skirtą vietą.

Ši terapija taikoma sergant virškinamojo trakto ligomis – kolitais, 12--lika pirštės žarnos opa (ne paūmėjimo stadijoje), hemarojumi, vidurių užkietėjimu, kepenų, tulžies pūslės, kasos negalavimais, inkstų pakenkimais, ginekologiniais susirgimais. Visceralinė chiropraktika panaikina pilnumo jausmą, storosios žarnos spazmus, sutvarko vidurių užkietėjimą. Toks masažas teigiamai veikia odą, išnyksta spuogai ir inkštirai. Šiuo met

todu efektyviai gydomas net celiulitas.

Judėk ir nespausk pilvo

Visavertį gyvenimą lemia fizinis aktyvumas. Kai kvėpuoji ir judi, tavo kepenys, inkstai, blužnis, skrandis, skrandis ir kiti organai juda, jų padėtis kinta, juose cirkuliuoja kraujas, jie dirba, virškina maistą, patys atsikrato šlakų bei toksinų, ir švarina organizmą.

O kai mes ištisą dieną sėdime darbe, automobilyje, prie televizoriaus – vidaus organai susispaudžia ir galiausiai įsitvirtina neteisinga padėtimi. Raiščiai įsitempia ir atsiranda visokių nemalonių pojūčių. Kartais organas suspaudžiamas patyrus nedidelę traumą. Esant pirmai pakenkimo stadijai savijauta pablogėja, tačiau gydytojai to dar nediagnozuoja. Antrosios stadijos metu organizmas nebepašalina šlakų ir jame kaupiasi šiukšlės, sutrinka kepenų, tulžies pūslės, inkstų veikla. Laikas pas chiropraktiką.

Kaip jis dirba?

Atsiguli aukštielninkas ir sulenki kojas per kelius, kad pilvo presas atsipalaiduotų. Gydytojas atsargiais judesiais ant pillvo odos atranda skausmingas zonas. Kiekviena zona atitinka tam tikrą organą. Tada jis tas zonas specialiais judesiais spūsčioja pirštais, delnais, trina riešu, stumdo odą, masažuoja, arba suima ją klostėmis stumdamas kito organo link. Seansas trunka nuo pusvalandžio iki valandos. Kartais pojūčiai būna nemalonūs. Ypač iš pradžių. Po procedūros gali apimti laikinas silpnumas, mieguistumas, nes toksinai iš organų plūsteli į kraują.

Kartais organas į vietą gražinamas staiga. Taip įvyksta kai reikia slopinti ūmius uždegimus – pvz. pilvo dieglius. Lėtinėms ligoms gydyti reikia 10-15 seansų. Kartais gydytojas atp

palaiduoja raiščius labai iš lėto, ir stengiasi, kad organas pats grįžtų į vietą ir vėl pradėtų dirbti.

Ką reikia gelbėti dažniausiai? Kepenis. Tai sunkus, apie pusantro kilogramo sveriantis organas. Jis sujungtas raiščiais su skrandžiu, dešiniuoju inkstu, kaklo – krūtinės stuburo dalimi ir dešiniojo peties sritimi. Kepenų funkcijos negalavimai gali prasidėti skrandžio rėmens, kasos, stuburo skausmais. Taigi, laikas pas visceralinį chiropraktiką.

Leave a Comment