Skausminga erekcija

Gydytojų urologų teigimu, nemažai įvairaus amžiaus vyrų į skausmingą trumpalaikę erekciją naktimis tiesiog nekreipia dėmesio ir tik labai nedaug dėl šios problemos kreipiasi pagalbos.

Naktinė skausminga erekcija miegant vadinamos naktiniu priapizmu. Šio sutrikimo priežastys ligi šiol nėra visiškai aiškios, o įvairioje medicininėje literatūroje jų nurodoma labai daug. Pasak gydytojų, miegant naktį kiekvienam sveikam vyrui kelis kartus per naktį būna erekcijos, trunkančios nuo vienos, dviejų iki kelių dešimčių minučių. Tačiau nuo šių erekcijų paprastai vyras nepabunda, o jei ir pabunda, tai labai trumpam ir to trumpalaikio prabudimo neprisimena.

Tuo tarpu esant tokiems psichikos sutrikimams, kaip įvairios neurozės, depresijos, sergant galvos smegenų ligomis, patyrus ilgalaikį stresą, pervargus gali sutrikti miego struktūra, jo gilumas. Dėl šių priežasčių ir taip naktį atsibundama dažniau ir ilgesniam laikui. Tačiau esant šiems sutrikimams dažniau naktimis atsiranda ir spontaninės erekcijos. Tuomet, seksologų tvirtinimu, vyrai itin nerimauja galvodami, jog naktinės erekcijos yra kokios nors rimtos ligos ar atsirandančio lytinio nepajėgumo požymis. Dėl nervingo naktinių erekcijų laukimo, nuolatinio galvojimo apie jas jos dar labbiau sustiprėja ir padažnėja.

Kaip rodo tyrimai, trumpalaikė skausminga erekcija miegant gali varginti labai įvairaus amžiaus vyrus ir tęstis gana ilgą laiką. Iš pradžių erekcijos, dėl kurių atsibundama, pasitaiko retai, maždaug kartą per savaitę, tačiau ilgainiui jos stiprėja ir dažnėja, kai kur

riems net po kelis kartus per naktį, tapdamos vis skausmingesnės.

Kai kurie vyrai skundžiasi, jog po naktinio priapizmo erekcija lytinių santykių metu būna silpnesnė. Be to, noras suartėti lytiškai vyrui kyla retai, nes rytais jaučiamas nuovargis, apatija. Maždaug pusė ligonių, kuriuos vargina naktinis priapizmas, skundžiasi ir kitais lytiniais sutrikimais. Todėl padažnėjus skausmingoms erekcijoms naktimis, būtina kreiptis į gydytoją.

0 thoughts on “Skausminga erekcija”

  1. Bandziau uzvakar Muse, tik sunkiai ja susileidau, bet paskui rezultatas buvo puikus, man jau 49 metai esu turejas problemu su prostata ir dabar stringa erekcija, bandziau ivairiausiu preparatu, bet Muses veiksmingumas geras ir svarbiausia nera labai brangus.

    Reply

Leave a Comment