Kosmetika

Jūsų kosmetinė jau nebeužsidaro? Bet galbūt ne todėl, kad turite visko daug, o todėl, kad jau seniai nedarėte joje revizijos? Juk žinote – kosmetika, kurios galiojimo laikas pasibaigęs, – ne pats geriausias pasirinkimas!

Tušas

Tušo “tarnavimo” laikas yra vos pusė metų. Ilgai naudojant tą patį tušą jame kaupiasi bakterijos, kurios gali būti ir akių sudirgimo priežastis. Kosmetikos specialistai pataria tušą keisti kas tris keturis mėnesius. Norėdamos pailginti jo galiojimo laiką, nebadykite šepetėliu į flakoną kelis kartus iš eilės, nes taip į tušą patenka daugiau oro ir jiss greičiau genda.

Pudra

Pudros tinkamumo vartoti laikas maždaug dveji metai. Tačiau reikia paisyti tam tikrų naudojimo taisyklių. Odos riebalai gali pakeisti pudros struktūrą. Todėl kosmetikos specialistai rekomenduoja pudros šepetėlius ar kempinėles bent kartą per savaitę praplauti vandeniu. Jeigu pudra sukrito, pasikeitė jos spalva arba kvapas, reiškia jau laikas ją išmesti.

Skaistalai

Juos galima naudoti apie dvejus metus. Po to skaistalai praranda spalvą, pasikeičia jų struktūra, jie ima byrėti. Išmeskite be gailesčio, nes naudos iš jų jau vis tiek nebus.

Lūpdažis

Paprastus lūpdažius galima naudoti metus, lūppų blizgį ir skystus lūpdažius – pusę metų. Kad lūpdažis jau netinkamas naudoti, išduoda kvapas, jame atsiranda gumulėlių.

Toninis kremas

Jis suges maždaug po metų. Kremus, kurių pagrindą sudaro aliejai, galima naudoti ilgiau – iki dvejų metų. Kremai, kurie yra buteliukuose su dozatoriumi, tarnauja tai

ip pat ilgiau, nes į tokią tarą nepatenka oras.

Leave a Comment