Skirtis ar ne?

Keturi pasirinkimai tiems, kurie jaučiasi nelaimingi santuokoje

Skyrybos paveikia ne tik sutuoktinius, ir būtent todėl taip sunku dėl jų apsispręsti. Skirtis ar nesiskirti – tai sprendimas, kuris turi įtakos poros vaikams, išplėstinei šeimai, draugų ratui, kartais – netgi bendradarbiams.

Čia pateikiamos keturios galimybės tiems, kurie svarsto skyrybų klausimą. Perskaitykite, pagalvokite ir aptarkite kiekvieną iš šių galimybių. Tai padės jums suvokti savo ir sutuoktinio jausmus ir viltis dėl santuokos ateities.

Nesiskirkite ir tikėkitės, kad bus geriau

Nors ir kaip kvailai tai skamba, jūs galite nieko nedaryti ir tikėtis, kad viskas pasikeis. Kartais problemų nustūmimas kažkur toliau leidžia kuriam laikui nuo jų atitrūkti, tačiau dažniausiai jos vis tiek kažkada išlenda į paviršių.

Jeigu sutuoktiniai ignoruoja dabar iškylančias santuokos problemas, jos ateityje gali sukelti krizę, pavyzdžiui, fizinę ar emocinę neištikimybę, priklausomybes, emocines krizes, finansinį nuosmukį. Problemų ignoravimas nelaimingą santuoką ilgainiui paverčia dar nelaimingesne. Santuokinių problemų ignoravimas tik laikinai gali atidėti klausimo dėl skyrybų sprendimą.

Spręskite santuokos problemas: likite susituokę ir ieškokite pagalbos iš vidaus

Pagalba iš vidaus gali būti knygų apie darnios šeimos kūrimą ir (arba) knygų, kuriose kalbama apie tai, kada skyrybos yra geriausia išeitis, skaitymas. Be to, pora gali diskutuoti ir bandyti objektyviai nustatyti bei spręsti santuokos problemas, kurios atvedė į dabartinę situaciją. Tai sunku, bet įmanoma. Norint ieškoti pagalbos iš vidaus reikalingas abiejų sutuoktinių dalyvavimas. Abu sutuoktiniai turi jausti atsakomybę už santuokos išsaugojimą ir situacijos pagerinimą.

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 268 žodžiai iš 529 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?

Comments are closed.