9 ženklai, kad laikas jį palikti

Kartais nutinka taip, kad vieną dieną princas ant balto žirgo virsta kambario kaimynu, kuriam nieko nejaučiate. Taip gali nutikti dėl daugybės priežasčių, tačiau kaip žinoti, kad jau tikrai viskas baigta ir neverta gręžiotis atgal?

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pateikia keletą ženklų, kad su savo antrąją puse greičiausiai jums jau nebepakeliui:

1. Būdama su juo nesijaučiate savimi, nes tiesiog esate nesuderinami. Pavyzdžiui, jūsų antroji pusė svajoja apie gyvenimą kaime, o jūs savo ateitį siejate tik su gyvenimu mieste. Tokiu atveju vienas iš jūsų bus labai nelaimingas, jei liksite kartu ir įgyvendinsite tik vieno iš jūsų svajones. Arba jūs esate iš tų žmonių, kuriems labai patinka bendrauti su aplinkiniais ir lankytis įvairiuose vakarėliuose, o jį kur nors ištempti iš namų yra tiesiog neįmanoma. Tuomet jūs esate per daug skirtingi, kad galėtumėte kartu būti laimingi. Susimąstykite, ar jūsų poreikiai ir požiūris į gyvenimą yra panašūs.

2. Atvirai pasakius, jis nė iš tolo neprimenu vyro, apie kurį svajojate. Jei po ilgų draugystės metų supratote, kad jūsų antroji pusė neturi nė vienos savybės, kurią turėtų turėti jūsų svajonių vyras, gali būti, kad vis tiek norėsite likti su juo, nes kartu praleidote daug laiko ir jaučiate prisirišimą. Tačiau nereikėtų to daryti – suteikite sau galimybę būti laimingai.

3. Jūs nebegalite šiam žmogui nuoširdžiai pasakyti, kad jį mylite. Jūs ne tik negalite to padaryti, bet ir nejaučiate poreikio, kad jis tai daryti. Net jo prisilietimai ir bučiniai jums tapo nebe tokie malonūs ir jaudinantys. Jei taip ir yra, nemeluokite jam ir atvirai pasikalbėkite apie tai, kad jūsų jausmai išblėso. Santykiai be meilės neturi ateities.

4. Jo niekada nėra šalia, kai jums to reikia. Jei artimai bendraujate ilgiau nei pusmetį ir vis tiek negalite tikėtis, kad jis pagelbės, kai jums bus blogai, pagalvokite, ar neverta pasukti skirtingais gyvenimo keliais. Juk mylintis žmogus tikrai neatsisakys padėti savo antrajai pusei. Žinoma, gyvenime pasitaiko įvairių situacijų, ir gali būti, kad jis vieną kitą kartą negalės būti šalia, kai jums to reikės. Tačiau neturėtumėte jam būti paskutinėje vietoje nuolat – tik tada galite tikėtis harmoningų santykių.

5. Negalite su juo pasišnekėti jums aktualiomis temomis. Jūsų antroji pusė turėtų padėti jums atsiskleisti. Jei negalite savo nuomone įvairiais klausimais pasidalinti su savo gyvenimo draugu, nes nerimaujate, kad susipyksite ar vėl liksite nesuprasta, gerai pagalvokite, ar tikrai norite visą gyvenimą praleisti su šiuo žmogumi.

6. Jūsų santykiuose trūksta pagarbos. Jei esate dažniau kritikuojama nei pagiriama, galbūt atėjo metas apsvarstyti, ką gaunate iš šių santykių ir ką galite jiems duoti. Tik pagarba vienas kitam ir meilė gali padėti sukurti harmoningus santykius. Net jei manote, kad per jautriai reaguojate į kritiką, tačiau būdama su juo dažniausiai jaučiatės blogai, apsvarstykite jūsų santykių perspektyvą.

7. Jis jums buvo neištikimas. Jei buvo vienas kartas, didelė tikimybė, kad bus ir antras. Be to, vargu, ar kada nors sugebėsite pamiršti, kokį skausmą jums sukėlė šis jo poelgis. Santykiai po išdavystės daugeliu atveju tampa sudėtingi. Galbūt išgyventi išdavystę jums padės santykių psichologas, tačiau gali nutikti ir taip, kad teks pasukti skirtingais keliais.

8. Jums nepavyksta išspręsti senų problemų. Vienas kitam nuolat primenate senus kivirčus? Nieko nėra blogiau, kaip tuomet, kai dėl tų pačių problemų barniai kyla vėl ir vėl. Pasistenkite išspręsti jūsų poros problemas kartą ir visiems laikams. Jei to nepavyksta padaryti, pagalbos kreipkitės į specialistus. Na, o jei ir tuomet nepavyks rasti sprendimo, pagalvokite, ar tikrai galite būti kartu.

9. Jūsų santykiai niekur neveda. Harmoningi santykiai turi vystytis. Galiausiai jūs abu turite gauti kažką iš santykių ir tobulėti kaip asmenybės. Na, o jei matote, kad laikui bėgant jūsų santykiai vis dar yra toje pačioje stadijoje, apsvarstykite, ar jie turi kokią nors ateitį.

Comments are closed.