Susipažinkite ir tuokitės!

Palankios dienos vestuvėms 2011 – sužinok jas dabar, kad vėliau gyvenimas būtų tik rožėmis klotas!

Kokią datą parinkti savo vestuvėms? Klausimas išties svarbus. Pasak astrologų, nuo to, kokią dieną susituoksite, gali priklausyti ir visas jūsų santuokinis gyvenimas. Kaip tik todėl būtina sužinoti palankiausias vestuvėms dienas 2011 metais.

Pagal kinų kalendorių, 2011 metai bus vieni iš sėkmingiausių kuriant šeimą. Baltasis Metalinis Triušis žada netrikdyti namuose meilės ir laimės kupinos atmosferos, juk būtent šis mielas naminis gyvūnas yra visų įsimylėjėlių globėjas 2011-aisiais!

Sausis

Šis jau besibaigiantis mėnuo santuokoms nebuvo palankus. Sausio 4 buvo stebimas saulės užtemimas, dėl to astrologai rekomendavo susilaikyti nuo santuokos registracijos 2 savaites iki užtemimo ir dar 2 savaites po jo. Iki sausio 19 dienos nerekomenduota pradėti jokių reikšmingų darbų. Palankios dienos – sausio 19 ir 20, nuo sausio 28 dienos iki mėnesio galo atsidaro vadinamieji „Pelenės vartai“, kai Venera, Neptūnas ir Chironas sudaro harmoningą kombinaciją. Šiuo periodu sudarytos santuokos bus itin laimingos.

Vasaris

Šis mėnuo laikomas vienu nepalankiausių santuokoms, kadangi meilės ir santuokos planeta Venera sudaro ilgalaikius ryšius su nepalankiomis santuokai planetomis – Uranu, Plutonu, Saturnu. Santuokai geriausia rinktis dienas po vasario 23.

Kovas

Nesėkmingomis santuokai dienomis laikomos kovo 9, 10, 16, 24. Palankios dienos – nuo 3 iki 7, nuo 11 iki 15, nuo 18 iki 23 ir nuo 25 iki 31. Nuo kovo 28 iki 31 vėl bus atverti „Pelenės vartai“, tad tuo laikotarpiu sudarytos santuokos veikiausiai bus ilgos ir laimingos.

Balandis

Nesėkmingos santuokos registravimui dienos – nuo balandžio 1 iki 23. Kaltininkas – retrogradinis Merkurijaus judėjimas, kuris atneša į mūsų gyvenimą sumaišties. Tuoktis rekomenduojama tik toms poroms, kurių asmeniniame horoskope yra analogiška Merkurijaus padėtis.

Gegužė

Tai itin palankus santuokoms mėnuo. Išskyrus 10 dieną. Geriausios dienos vestuvėms – nuo 1 iki 18, nuo 20 iki 31. Periode nuo 20 iki 26 dienos Venera ir Marsas susitinka danguje, tuo periodu sudarytos santuokos spinduliuos šeimyninė laimę. Beje, pasak statistikos, rečiausiai išyra santuokos, sudarytos būtent gegužę.

Birželis

Sunku išrinkti datą vestuvėms šį mėnesį, nes jis beveik visas tam nepalankus. Ir vėl įvyks saulės užtemimas, tai nutiks birželio 1 dieną, taip pat birželio 15 dieną numatomas mėnulio užtemimas. Nevertėtų sudaryti santuokų likus 2 savaitėms iki užtemimo ir 2 savaites po jo.

Liepa

Liepos 1 dieną – ir vėl saulės užtemimas. Taigi 2 savaitės iki jo ir 2 savaitės po jo – nepalankus metas santuokoms. Antra mėnesio pusė santuokoms bus visai gera. Būtų puiku jei datą tuoktuvėms pasirinktumėte po liepos 23.

Rugpjūtis

Šis šilčiausias vasaros mėnuo vestuvėms beveik netinkamas, išskyrus pirmąsias ir paskutines jo dienas. Taigi palankiausios dienos vestuvėms: 1, 2, 27, 28, 29, 30. Nepalankiausios: nuo 3 iki 26 (dėl eilinės Merkurijaus retrogradijos) ir 31.

Rugsėjis

Didesnę mėnesio dalį Venera suformuoja nepalankią opoziciją su Uranu, dėl ko tokiu periodu sudarytos santuokos ateity gali baigtis skyrybomis. Pačios geriausios dienos santuokai – 1, 22, 24. Nepalankiausios – 6, 7, 8, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 23, 27, 28, 29.

Spalis

Venera, kuri didesnę šio mėnesio dalį vieši Skorpiono ženkle, gali pakišti koją jūsų santykių raidai. Nepalankiausios dienos vestuvėms – nuo spalio 9 iki pat mėnesio galo. Palankus periodas – nuo 5 iki 8 dienos. Nepraleiskite „Veneros vartų“ nuo spalio 6 iki 8 dienos, kaip Venera, Neptūnas ir Chironas vėl suformuoja harmoninga kombinaciją. Poros, užregistravę santuoką šiomis dienomis, ypač spalio 7 dieną, bus laimingos visą gyvenimą.

Lapkritis

Mėnesio pradžia nusiteikusi nepalankiai – viskas dėl Marso ir Veneros konflikto. O štai lapkričio 25 dieną ir vėl įvyks saulės užtemimas, taigi 2 savaitės iki jo ir 2 savaitės po jo – nepalankus periodas. Sėkmingiausiomis dienomis santuokai laikomas periodas nuo lapkričio 6 iki 11 dienos. Gražių datų mėgėjai galbūt susigundys susituokti 201111 11 11 – ši diena santuokoms taip pat nebloga. Tai Veneros diena ir 16-ta mėnulio diena, pilnatis. Ši kombinacija daro teigiamą įtaką sudaromoms sąjungoms.

Gruodis

Palankiausios dienos santuokai – šventės ir tarpušventis, nuo gruodžio 25 iki 31 dienos. Pati nepalankiausia diena santuokai – gruodžio 10. Tą dieną bus mėnulio užtemimas. Tai sudrums ir 2 savaičių prieš jį bei 2 savaičių po jo laikotarpį.

Svarbu pastebėti, kad net ir palankiausias horoskopas dar negarantuos šeimyninės laimės. Tai – tik bendra rekomendacinio pobūdžio charakteristika. Nepamirškite, kad kiekvienam žmogui svarbiausia – jo individualus horoskopas, pagal kurį astrologas galėtų tiksliausiai apskaičiuoti santuokai palankiausią datą.