Išsaugokite paslaptingumą!

743 15

Moteris nori sutikti ją mylintį, gerbiantį ir vertinantį vyrą. Vyras nori mylėti ne bet kokią, o išskirtinę moterį, kuria galėtų didžiuotis. Šie taip gerai tarpusavyje derantys norai ne dažnai patenkinami. Geri patarimai irgi ne visoms padeda.

Nereikia skubėti

Regis, kas gali būti lengviau, nei suskaičiuoti iki trijų ir tik po to priimti vyro siūlymą susitikti. Visgi daugybė moterų mano, kad ne dėl jos turi būti kovojama, o jos pačios turi rodyti iniciatyvą. Tada patarimas palaukti jo skambučio tampa sunkiai įvykdomas, ir nekantruolė varrdija gausybę priežasčių, dėl kurių ji pati turi rinkti sudominusio vyriškio telefono numerį, pati turi kviesti jį pasimatyti. Jai reikia sužinoti, kodėl jis neskambina, ji nori pasiteirauti, kaip jam sekasi, ji vyksta atostogauti į Kanarus ir nori sužinoti, kaip pasiruošti šiai kelionei.

Be to, ji mano, kad XXI amžiuje vyrai ir moterys yra lygūs (deja, sugeba pamiršti, jog jie lygūs darbe ir visuomenėje, o ne jausmuose). Kitos ne mažiau rimtos tokio elgesio priežastys: „nežiopsoti” jai pa

. . .

Join the Conversation

15 comments

 1.    Reply

  Rasa, beveik visada…deje

 2.    Reply

  Sunkiausiai islaviruoti kai vyras labai labai labai patinka 🙂 Vistiek isskystu… :)) Kai tik labai, tada tiesiog lengva laukti jo demesio. Tasykle – ji tai pavergia. Straipsnis teisingas. Matyt todel taip ir yra – kai man labai – as nelabai, o kai man nelabai – as labai. Jums taip nebuna?

 3.    Reply

  Deja..,
  kaip negerbėte savęs? Pastebėjau, kad paprastai save gerbti ir savimi pasitikėti sunku žmonėms, jei jie augo problematiškose šeimose, kur tokia vertybė kaip savigarba neegzistavo… Dar būna iš nevilties: taip ilgai nerandam savo antros pusės, kad susidedam su bet kuo, kad ir mus žeminančiu vyru…

 4.    Reply

  Kai vyrai nepagarbiai elgiasi su moterimi tai beveik visada rodo,kad ji pirmoji uzmirso elgtis kaip pridera,o pirmoms rodyti iniciatyva manau tikrai ismoke sis amzius.Malonu buvo paskaityti.Aciu psichologui!

 5.    Reply

  Onuciuk,
  o tu rodai pirma iniciatyva? Aš paprastai nesusilaikau, jei vaikinas man patinka, nes nekenčiu laukti…

 6.    Reply

  Mane visada zavi filmai, kuriuose moterys lieka paslaptingos ir del to – geidziamos. Taciau man taip kazkodel nepavyksta. Jau per pati pirma pasimatyma galiu viskas ispliurpti apie save ir tada nei laso paslapties nelieka…et..

 7.    Reply

  Esu amazones tipo moteris, nekantruole, bet santykiuose su vyrais niekada neskubedavau. Niekada nesistengiau patikti visiems. Tuos, kurie mylejo, prisimenu su siluma, kaip likimo dovana.

 8.    Reply

  Agata, deja, gyvenimas daug sudėtingesnis už filmus 😉

 9.    Reply

  Kartais manau, kad gal mes tik norime, kad gyvenimas butu sudetingesnis uz fima – tada lengviau pateisinti savo klaidas ir nemokejima. Tiesiog nemokam saves myleti su tais trukumais, kuriuos turime, todel ieskome "kaltu". Geriausia, zinoma, apkaltinti sudetinga gyvenima. Na, tai tik pamastymas. Juk ir pati kartais keiksnoju savo gyvenima.

 10.    Reply

  Klysti žmogiška, nė vienas nesame tobulas. Ne taip kaip filmuose: geriečiai ir blogiečiai…

 11.    Reply

  save gerbiu,gal kartais ir per daug.buvo situacija,kai man rodė dėmesi gana ilgai(apie metus laiko),o pastebėjau tai visai neseniai.manau,kad vyras pirmas turi žengti ta žingsni…

 12.    Reply

  Gyvenime teko matyti ir kitokių situacijų…pav.,kai visai nesimpatiškos,bet valdingos moterys,gyvena su įdomiais,protingais,gražiais vyrais,laikydamos "po padu"juos visą gyvenimą.kadangi pažįstamų rate tokių irgi yra,teko išsikalbėti artimiau.Ir,kaip nebūtų keista,-tie vyrai laukė,kol juos pasirinks…aš niekaip tokio elgesio negaliu suprasti?

 13.    Reply

  Labai geras straipsnis,vertas demesio,priverciantis apmastyti savo poelgius ir kazkuria prasme atspindintis mano mintis.Mielosios,graziosios moterys,juk kiekviena esame isskirtine ir grazi,labiau mylekime ir gerbkime save,tada mus gerbs ir kiti.Kur bus musu,nepabegs,nors ir kaip galbut to noretume…:)

 14.    Reply

  manau kad as saves ilgai negerbiau….

 15.    Reply

  Labai pritariu! Teisingos mintys, aiskiai ir be "pilstymo" pateiktos. Ko daugiau ir reikia? Pasiskaitai ir gali save ivertinti. Priverte susimastyti sis straipsnis, ar tikrai moku save gerbti…

×
×