Striptizas už šampano butelį

Šįkart norėčiau pasidalinti įspūdžiais , kuriuos apturėjau viename iš naktinių klubų. Vieta buvo tikrai puiki, žmonės mėgstantys šokti, tik šokių aikštelė gal kiek pergrūsta.

Vakarėliui jau bepasiekiant kulminaciją, buvo suorganizuoti erotiškiausios merginos rinkimai. Pati idėja visai nieko, bet pats konkuravimas dėl „erotiškiausios“ titulo tai nukeliavo į visiškas lankas. Trys merginos iš pradžių pradėjusios raitytis ant baro stalo išsidrąsino ir vienai iš jų (tikriausiai padauginusiai alkoholio) pasirodė, kad čia striptizo konkursas ir pradėjo „drėbti“ savo kūno turinį iš po drabužių. Vieni pasakytų: „O kokia drąsi, savimi pasitikinti!”, bet aš pasakyčiau: „nemoki groti nelipk į sceną!“. Viskas gal būtų ir nieko, jei striptizas nebūtų tiek subuitintas, kad atrodo net į dušą eidama seksualiau nusirengia.

„Besigėrint“ reginiu kilo mintis, gal koks ypatingas prizas laukia dalyvių, kad čia taip „neriamasi“ iš kailio. O pasirodo, kaip tokiose vietose dažniausiai ir būna, prizas tik prajuokino. Tai buvo šampano butelis. O kas gražiausia, kad ta mergina, kuri pademonstravo savo grožybes, gavo tik taurę šampano, nes užėmė tik antrą vietą. Džiugu, kad bent žiūrovams, kaip ir man, daug seksualesnis buvo šokis su rūbais.

Kai pagalvoji kitokioj situacijos striptizas, tikrai būta vertas dėmesio, bet kai jis toks purvinas ir neseksualus, tai norisi užsidengti akis. Šiuo atveju galiu drąsiai teigti, kad ta nusirengusi mergina laimėjo neseksualiausios konkursą. Ir už tai jai parašyčiau dešimtuką.

Įdomų, kokia kitų nuomonė į tokius ir panašius išsišokimus? Ar esat stebėję ką nors panašaus.

Comments are closed.