Pažintis

Man kartais nutinka įdomios pažintys. Virtualios ir realios. Tikros kaip karšto vandens stiklinė rankoje arba iliuzinės lyg susapnuotos bemiegę naktį. Kartais pažintys apsvaigina ir po valandos dingsta. Nei telefono numerio, nei veido bruožų sąmonėje. Tik likęs tylus dvelksmas ar balso šešėlis.

Jis priėjo po renginio. Išsiblaškiusiai užkalbintas mano ryškiai geltonas megztinis. Sakė pastebėjęs vieną geltoną tašką juodame lape – mane. Mano mintys moteriškai šypsojo. Nes jis nesielgė laisva valia – dar vakarui neįpusėjus pastebėjau sėdintį gale ir jau žinojau, kad prieis. Užbūriau. Svarbu tinkamai pažiūrėti per petį ir laiku kukliai nuleisti trong>akis.

Šnekėjom. Dviese. Po to trise. Apie geltonus skėčius ir svaigius kvepalus. Atsitokėjau nežinia kaip atsidūrusi su juo vienoje senamiesčio kavinių. Baltas vynas, po stalu sukryžiuotos kojos ir gėdingai atviri pokalbiai.

– Tu žaidi su taure.- Matyt man nuobodoka.- Meluoji.- Žinau.

– Man patinka daryti gera. Nes aš egoistė. Mėgstu jausti kitų dėkingumą, verkti dėl svetimų kančių ir vogti šypsenas.- Geroji fėja.- Nežiūrėk taip giliai. Ten mano vidus. Neįleisiu.

– Kodėl nebegyveni su žmona? Kodėl palikai?- Židinys užgeso. Nebuvom pakankamai turtingi nusipirkti ąžuolinių malkų.- Dažnai lankai dukras?- Kasdien.- Netiesa.- Tiesa.

– Šitas vynas man nudegino gerklę.- Jis šaltas.- Nebepameni, kaip degina ledas?

– Kaip atsidūrėme čia? Nes suprantu. Lyg būtum mane mano mieste vedęs savo gatvėmis.- Ar tai svarbu? Esam čia. Išgerkim šią akimirką iki dugno.- Aš per daug geriu. Man nutinka tiek daug jausmų, kad nebeatsirenku svarbiausių. Todėl kas pusvalandį einu pasižiūrėti į veidrodį. Kartais mano akys tampa man sąžiningos.

Parvešiu.- Nereikia.- Palydėsiu iki sto

otelės.- Tai mano skersgatvis ir mano autobusas. Aš pati. Nesikėsink.- Bijai manęs..?– Ne. Tik savęs.

10 thoughts on “Pažintis”

 1. Svaigiai šįkart, Agne parašei. Taip sustabdei akimirką, kad regis gridėjau taurės inkštimą, kai prištas slydo jos kraštu. Keista, kaip kai kurios pažintys ateina, tą vakarą apsvaigina, o po to visiškai visiškai dinsta taip realiai ir neprasidėjusios. Kaip filmo dublis ištrauktas iš konteksto. Bet kuris gautų oskarą, jei tik jie būtų teigiami už geriausią akimirką.

  Reply
 2. Man atrodo gyvenimo dziaugsmas ir yra akimirkos, kurias ismokstame pagauti. Kartais reikia leisti jai po to pabegti. Mokykla ir visuomene mus per daug ismoko, kad viskas turi butinai tureti pasekmes, prasme, testinuka. Kai kurie dalykai yta tiesiog tam kad butu. Kad ir akimirka.

  Reply
 3. tokios akimirkos greitai praeina, bet malonu ir jas prisiminti. o kas butu , jai butum sutikusi del pavezejimo? juk tokios mintys irgi ateina

  Reply
 4. 1. .::LT::Tikras::Gyvenimas::.
  2. http://www.samp-ltg.tk/
  3. IP 77.79.30.188:7777
  4. 0/100
  5. Aprašymas: Serveris atnaujintas:
  1. Naujas turgus.
  2. Nauja drag trasa
  3. Servas skiresi nuo kitu evanciu grp
  Geri draugiski adminai daug idomiu eventu
  kuo daugiau zmoniu tuo smagiau zaisti.
  Uzeikite is suzinosite daugiau!!
  Uzeiti verta!

  Reply
 5. .::LasVegas.:::.RolePlay::.
  1. IP 78.58.82.229:7002
  2. O/150
  3.Uzsiregistraves gausite 1k ir 30k lt
  4.Geri draugiski adminai daug idomiu eventu
  kuo daugiau zmoniu tuo smagiau zaisti.
  Uzeikite is suzinosite daugiau!!
  Uzeiti verta!
  Rasikite man i skype ovidijus03

  Reply
 6. SVEIKI
  HostName:[NEW]Realus Kaimelio Gyvenim@s
  Address: 78.58.82.229:2003
  Mode: Dilimore
  Map: Dilimore
  Players: 0/200

  Žinoma yra /zsaugot, /carmapp, /mapp fukcijos.
  Serverio darbai:
  Policijos departamentas
  Centrinė ligoninė
  Taksi firma…..
  Uz kekviena pakviesta drauga gausite pinigu.
  Aciu ir tikimes jus ten pamatyti mano vardas zaidime Owidijus_James

  Susitiksime

  Reply

Leave a Comment