Ilgieji savaitgaliai

Jau antrą savaitgalį ilsimės po 4 dienas. Mėgaujuosi. Gaila, kitąmet valdžia už su savaitgaliais sutampančias švenčių dienas papildomų laisvadienių nepridės. Taigi ilgų savaitgalių turėsime mažiau. Šventės baigėsi, atėjo krizė.

Ir ką gi aš nuveikiau per šiuos ilguosius savaitgalius? Na, žinoma, švenčiau. O daugiau? Deja, nelabai ką turiningo, o turėjau tiek planų. Vakar stovėjau prie lango ir žiūrėjau į krentančias snaiges. Per didelės pusnys kur nors eiti – nusprendžiau. Taigi kepiau kalną blynų. Po to visą dieną juos valgiau ir slampinėjau po namus. Net neišlindau iš pižamos.

Žinoma, ne visi savaitgaliai prabėga taip tingiai. Bet ar pastebėjote, kad per tuos eilinius trumpus savaitgalius neretai nuveikiame gerokai daugiau nei per ilguosius? Gal todėl, kad kai daug laisvų dienų, atrodo, jog dar turim begalę laiko. Ir galiausiai nustembam, kad jau vėl laikas į darbus.

Po ilgųjų savaitgalių būna sunku. Atsikelti, dirbti, grįžti į įprastą rutiną. Mane tos nedarbo dienos išmuša iš ritmo. O Jus? Kartais susimąstau, ar tikrai daug laisvadienių yra gėris..? Gal lengviau gyventi įprastu ritmu? Gal ilgieji savaitgaliai žlugdo mūssų valią ir verčia pataikauti savo silpnybėms. Kaip visada nėra vien juodos ar baltos spalvos – viskas painu. Daug atiduočiau už papildomą rytą be žadintuvo, bet dar daugiau už lengvą grįžimą prie darbų po to.

9 thoughts on “Ilgieji savaitgaliai”

 1. o man patinka ilgos šventės… Ir taip mes vis skubame, dirbame. O kada save palepinti? va, per šitas ilgas šventes ir lepinuos…Norisi kartais, negi jums ne?

  Reply
 2. Didziausias liudesys mano sirdziai, kad nebebus tokiu ilguju savaitgaliu….
  O vakar spjoviau i viska ir pasileidau nuo kalno su ciuozyne (skambiai vadinamu “pasikniuku”). Linkiu visiems tai isbandyt, kol oro salygos tai leidzia! 🙂

  Reply
 3. oij ne, ilgieji savaitgaliai vienareiksmiskai yra didziulis geris…nes kai nori padaryti viska ka suplanavus per eilinius savaitgalius tai paskui kazkaip susipranti kad nuveikt tai nuveikei kazka, o taip ir nepailsejai..o i ilguosius savaitgalius galima integruot viska – ir veikla ir poilsi…ir dirbt motyvacija daznai atsiranda nes jautiesi pasiilsejes pelnytai…

  Reply
 4. NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.
  visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.
  http://www.npcriz.eu/lt/kletochnaja-kosmetika/zhidkie-peptidy.html registracija verslas56@gmail.com

  Reply
 5. How Long Does A Xanax Term In Your System 3 Prescription Xanax Xanax Morning After buy alprazolam online no prescription. Prices Xanax Sarafem And Xanax Allergy Xanax Withdrawal Make For Xanax . Xanax N Beer How Will I Stop Taking Xanax . Wellbutrin And Xanax Heroin Withdrawal Does Xanax Similar Drugs To Xanax Withdrawal Symptoms 3 Milligram Xanax Borderline Personality Disorder Lil Wayne Buy Xanax Without Prescription How Long Does Xanax Stay In Your System Urine Screen

  Reply

Leave a Comment