Slepiamės?

Jau kurį laiką stebiu vieną forumo temą. Stebiu, skaitau ir vis galvoju – o tikrai, kodėl nusprendėm leisti žmonėms slėpti nuotraukas? Kodėl yra toks poreikis? Ir – kodėl kitiems tas poreikis nesuprantamas?

Mums įprasta už įvairių su mūsų požiūriu besikertančių dalykų ieškoti blogio: “slepia, nes veidmainiauja”, “slepia, nes bijo”, “slepia, nes neištikimauja”… To, ko nežinome iki galo, vengiame ir bijome. Anketas BE nuotraukų pateisinti lengviau – gal neturi… Tačiau jeigu slepia? Matyt, kažkas negerai..

Tačiau ar tikrai? Juk slepiama nuotrauka nėra paslėpta amžiams – tereikia paklausti, ir galbūt slapukas sutiks ją parodyti? Paslėpta nuotrauka gali būti intriga, jeigu leidi sau pažvelgti į situaciją šmaikščiau. Jeigu nuotraukos nėra visai – gal žmogus jos neturi, bet gal ir neketina turėti..? Jeigu nuotrauka slepiama – didelis šansas šią paslaptį atskleisti. Tarsi kokį magišką šydą.

Iš Jūsų laiškų žinau, kad nuotraukos slėpimo priežastys įvairios: atsakingas darbas, didelis savo privatumo tausojimas (“o jeigu visgi nuotrauką pamatys kas nors, kam nederėtų?”) ir netgi mano minėtoji intriga.

Juk pažintys – savitas žaidimas. Kai pažindinamės gyvai, turime progą flirtuoti akimis, gestais, juokeliais, netgi balso intonacijomis. O internete..? Šioje virtualioje erdvėje svarbus tampa mūsų rašytinis žodis ir… nuotraukos. Nesudėtinga pastebėti – flirto priemonių žymiai mažiau. Aprašymas patiks, arba ne. Nuotrauka – taip pat. Bet jeigu nuotrauką paslepiu…? Gal parašys būtent todėl, kad norės ją pamatyti. Galbūt iš derybų RODYSIU-NERODYSIU pažinsime vienas kitą geriau, ir galiausiai, net parodyta nuotrauka ne daug ką pakeis?  Juk neretai mėgstame deklaruoti, kaip svarbu žmogaus vidus. Šios slėpynes ir derybos galėtų labai šauniai tą vidų atskleisti.

Gal skamba pernelyg romantiškai..? Ką gi – savosios prigimties užslopinti negaliu. Tikiu romantika, todėl tikiu ir flirto žaidimais. Todėl ir į diskusiją apie slapukus negalėjau neatsiliepti. Šįkart stoju jų pusėn. Ir net jeigu tie, kurie nepateisinate slepiamų nuotraukų, savo nuomonės nepakeisite, galbūt visgi susiviliosite bent kartą įsitraukti į paslapties atskleidimo žaidimą.

Juk niekad negali žinoti, kas IŠ TIESŲ slepiasi po užrašu SLEPIAMA. Galbūt būtent tai, ko ilgai ieškojai..? 🙂