projektas

Pasaulyje yra labai daug automobilių. Juos gamina beveik visu šaliu žmonės:Vokietija, Japonija,Kinija, Suomija,Amerika,ir dar daug kitu šalių.Aš papasakosiu apie vokiškus automobilius.Vokiečiai gamina tokių markiu automobilius: BMW, AUDI,WV,MERCEDES. Aš papasokosiu apie Wolksvagen automobilius. Šie automobiliai buvo pradeti gaminti labai seniai, pirmas automobilis buvo isleistas 1949 metais jis vadinosi BEETLE.Šie automobiliai buwo suskirstiti i markes: GOLF, PASSAT, BORO,PHAETON ,SHARAN, NEW BEETLE.Volkswagen Golf” – sėkmingiausias visų laikų Vokietijos gamintojų automobilis. Debiutavęs prieš tris dešimtmečius kaip tiesioginis legendinio “vabalo” įpėdinis, “Golf” iškart patraukė potencialių pirkėjų dėmesį. Keturios “Golf” kartos 22 milijonams jų savininkų akivaizdžiai įrodė, jog automobilis tapo absoliučiai geriausia iki tol buvusio originalaus bestselerio tąsa.

Netenka stebėtis, kad vos pasklidusios žinios apie naujos kartos “Volkswagen Golf” pasirodymą buvo gaudomos itin godžiai. Penktos kartos “Volkswagen Golf” oficialiai debiutavo 2003 m. rugsėjį tarptautiniame Frankfurto automobilių salone, o į Lietuvą atvyko lapkričio mėnesį.

Ką tik rinkoje pasirodžiusiam naujajam penktos kartos “Volkswagen Golf” atiteko prestižinė “Auksinio vairo’2003” (“Goldene Lenkrad’2003”) premija. Ši garbinga nominacija, kurią jau 21-eri metai iš eilės inicijuoja autoritetingas savaitraštis “Bild am Sonntag”, – ne tik aukštas gamintojų triūso įvertinimas, bet ir “Volkswagen” markės pripažinimas.

“Auksinio vairo’2003” nominacija kasmet teikiama už technikos naujoves, automobilių sportiškumą bei dizaino naujoves. Pirmasis WV GOLF bovo pagamintas 1974metai, ju didžiausias varikliodarbinis turis buva 1,8litro benzinas su įpurskimo sistema.mažiausio 1.3litro, o pigiausias 1.6 dyzeliu varomas varyklis, buvo su paprastom ir automtinemis pavaru dežėmis. Antros klase prasidejo 1983metai ir ejo iki 1992metų. Jų vriklių darbinis tūris buvo, toks pats kaip ir 1 serijos Golf΄as, tik buvo ir truputi galingesniu varykliu su 2,0 darbiniu turiu, dviejų velenu, 16vožtuvuir ipurškimo sistema. Taip atsirado 1,8darbinio turio varykliai su mono įpurškimo sistema. O tai pogi padidejo šansu rinktis dyzeliniu varomu Golfu, atsirdo 1,6turbo dyzeliniai varykliai. Nuo 1993metų pradetas gaminti 3 Golfas,išsiskiriantis išvaizda,ir keliais varyklio pakeitimais. Atsirado 1,9turbo dyzeliniu varykliu,su oro kondicionieriais,ABS ir SRS sitemomis

KETWIRTOIOS IR PENKTOSIOS KARTOS WV GOLF VARYKLIU DARBO TURIAI

Penktos kartos Golf rinkoje debiutuos su keturiais varikliais – 2 benzininiais ir 2 turbodyzeliniais. Visi naujojo Golf varikliai atitinka “Euro 4” normų ekologinius reikalavimus. Bazinis agregatas – 1,4 litro darbo tūrio 75 AG benzininis variklis, su kuriuo automobilis gali važiuoti maksimaliu 164 km/h greičiu. Silpniausias dyzelisnis variklis – TDI serijos 1,9 litro 105 AG, vidutiniškai 100 km kelio sunaudojantis tik 5,2 litro dyzelino.Golf nuo konvejerių nuriedės ir su naujais varikliais, kuriuose įdiegtos naujausios tiesioginio įpurškimo technologijos. Į naujus automobilius bus montuojamas visiškai naujas 2,0 litro darbo tūrio TDI tiesioginio įpurškimo variklis, išvystantis 140 AG pajėgumą. Šio 4 cilindrų su 4 vožtuvais agregato sukimo momentas priekiniams ratams perduodamas per 6 laipsnių mechaninę pavarų dėžę arba per tiesioginio įjungimo, irgi 6 laipsnių transmisiją DSG, pirmą kartą pasaulyje išbandytą Golf R32 modelyje.Kito, benzininio variklio burtažodis – taip pat tiesioginis benzino įpurškimas. 1,6 litro darbo tūrio FSI variklis, išvystantis 115 AG galią, jau pateisino viltis pavasarį rinkoje debiutavusiame Touran modelyje. Dabar šis variklis bus montuojamas ir į naująjį Golf.Dar galingesni varikliai, kurių itin laukia visi sportiško ir greito vairavimo gerbėjai, į naujuosius Golf bus pradėti montuoti šiek tiek vėliau. Beje, pavarų perjungimo funkcijas vairuotojas gali patikėti ir efektyviai veikiančiam 6 laipsnių “automatui”. Dabar truputi apie wv passat. Pirmasis ju buwo pagamintas 1974metais. Varykliu tipai nesiskyre, ir ejo taip pat su golfo varykliais.Jis skyresi nuo golfo tuo kad buvo dauog erdvesnis, ilgesne kebulo formo, pagaba liko ta pati. Truputi apie nauja modeli:

Passat – “Volkswagen” lengvųjų automobilių gamos flagmanasJame derinasi naujų idėjų gaiva ir techninių sprendimų patikimumas. Pridėkite elegantišką dizainą, ir taps lengvai suprantama, kodėl šis automobilis yra savo klasės lyderis.Naujausios kartos Passat atspindi “Volkswagen” pasiryžimą nuolatos gerinti įrangos kokybę, apie tai liudija kad ir gausi standartinė įranga, pavyzdžiui, šoninės saugos oro pagalvės. Šiuo atžvilgiu reikia atskirai nagrinėti du dalykus: saugos įrenginius ir komforto/funkcionalumo įrangą. Passat visa tai atitinka aukštesnės nei vidutinės automobilių klasės lygį.

Baziniame Passat modelyje montuojami šie standartinės įrangos elementai:• ESP• ABS • pagalbinis stabdžių įrenginys (Brake Assist) • priekinės saugos oro pagalvės • šoninės saugos oro pagalvės priekinių sėdynių atlošuose • saugos diržų įtempikliai • saugos diržų aukščio reguliavimo sistema tiek priekinėse, tiek užpakalinėse sėdynėse • “Isofix” vaikų saugos sėdynių tvirtinimo sistema, kuri leidžia prie užpakalinės sėdynės tvirtinti dvi vaikų sėdynes • elektra reguliuojami ir šildom lauko veidrodėliai • elektriniai priekinių langų pakėlikliai • nuotolinis bagažinės ir degalų bako dangtelio atidarymo įtaisas • į dalis suskirstyta ir sulankstoma užpakalinė sėdynė • dviem kryptim reguliuojama vairo kolonėlė • vairo stiprintuvas • tonuoti stiklai • centrinis užraktas su nuotoliniu valdymu.Yra ir trys Passat išpildymo versijos, kuriose rasite dar aukštesnio lygio komforto įrangos. Passat Comfortline – populiariausias Passat modelis, be bazinės įrangos jame dar yra reguliuojamas vidurinis porankis, integruotas puodelio laikiklis užpakaliniame viduriniame porankyje, veliūru apmuštos sėdynės ir elektriniai galinių stiklų kėlikliai.Passat Trendline – ši versija turi nemažai sportinių akcentų. Tačiau Trendline ne toks elegantiškas, kaip Comfortline, jame išryškintas dinamiškas patrauklumas. Trendline išsiskiria savo sportiniais akcentais: sportiškos sėdynės, trijų stipinų vairaratis ir dekoratyviniai elementai iš aliuminio.Passat Highline – prabangiausia Passat išpildymo versija, aukščiausio lygio komfortas ir prabangi aplinka. Yra ir Trendline detalių, tačiau Highline atpažįstamas iš chromuotų apsauginių juostelių. Pavyzdžiui, sportiškos sėdynės apmuštos ne audiniu, o oda, dekoratyvieji prietaisų skydelio ir durų rankenų elementai – ne iš aliuminio, o riešutmedžio.Passat su šešių cilindrų (V6) varikliu dėl tam tikrų ypatumų skiriasi nuo modifikacijų, kuriose sumontuoti kitokie varikliai. Tai nepriklauso nuo išpildymo versijos. Iš išorės šis modelis išsiskiria 16 colių “Road America” lengvo lydinio ratlankiais bei chromuotomis apsauginėmis juostelėmis. Modelio su V6 standartinėje įrangoje – prietaisų skydelyje daugiafunkcinis indikatorius (MFI) ir signalizacijos sistema su vidiniu tūrio apsaugos davikliu. Baziniame Passat modelyje varikliai V5 ir V6 nemontuojami. Štai taip jis atrodo:

Dabar apie jo „broli“ Passat Variant:Passat Variant Trendline – ši versija turi nemažai sportinių akcentų. Tačiau Trendline ne toks elegantiškas, kaip Comfortline, jame išryškintas dinamiškas patrauklumas. Trendline išsiskiria savo sportiniais akcentais: sportiškos sėdynės, trijų stipinų vairaratis ir dekoratyviniai elementai iš aliuminio.Passat Variant Highline – prabangiausia Passat Variant išpildymo versija, aukščiausio lygio komfortas ir prabangi aplinka. Yra ir Trendline detalių, tačiau Highline atpažįstamas iš chromuotų apsauginių juostelių. Pavyzdžiui, sportiškos sėdynės apmuštos ne audiniu, o oda, dekoratyvieji prietaisų skydelio ir durų rankenų elementai – ne iš aliuminio, o riešutmedžio.Passat Variant su šešių cilindrų (V6) varikliu dėl tam tikrų ypatumų skiriasi nuo modifikacijų, kuriose sumontuoti kitokie varikliai. Tai nepriklauso nuo išpildymo versijos. Iš išorės šis modelis išsiskiria 16 colių “Road America” lengvo lydinio ratlankiais bei chromuotomis apsauginėmis juostelėmis. Modelio su V6 standartinėje įrangoje – prietaisų skydelyje daugiafunkcinis indikatorius (MFI) ir signalizacijos sistema su vidiniu tūrio apsaugos davikliu. Baziniame Passat Variant modelyje varikliai V5 ir V6 nemontuojami.

BORA

Jie atsirado labai neseniai, prie keleta metu. Ko Jūs tikitės iš sportiško stiliaus sedano?Trykštančio jėga dizaino, veržlaus važiavimo ir jautrios važiuoklės? Bora visas šias savybes jungia kartu su aukščiausio lygio kokybe ir saugumu. Patirkite nepakartojamą važiavimo šiuo aukštos kokybės automobiliu malonumą. Šie automobiliai ne tik puikūs vizualiai – net ir baziniuose Bora modeliuose yra gausi standartinė įranga ir daug saugos sistemų. Jeigu pageidaujama dar didesnio komforto, prašmatnesnės išvaizdos ar prabangios įrangos, galima rinktis įrangą iš Trendline, Comfortline ir Highline paketų.Į visų Bora variantų standartinę įrangą įeina: • Saugos oro pagalvės – vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui • Priekinių sėdynių saugos diržų įtempikliai

• stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) • Diskiniai stabdžiai priekyje ir užpakalyje (priekiniai – vėdinami) • Vairo stiprintuvas • Centrinis užraktas • Vairas, reguliuojamas pagal aukštį ir ilgį • Mėlynos spalvos foninis prietaisų apšvietimas • Vairuotojo sėdynės aukščio reguliavimas • Dvi galinės sėdynės galvos atramos • Dalimis suskirstytas sulankstomas galinės sėdynės atlošas • Galinės sėdynės porankis per vidurį • Vaikiškos sėdynės tvirtinimo sistema “Isofix” • Degalų bako dangtelis, atidaromas elektromechaniniu nuotoliniu būdu • Tonuoti langai • sumontuota ant stogo radijo antena • Normalaus dydžio atsarginis ratas su padanga Apie bora varykli:Nuo to laiko, kai buvo pradėtas gaminti šis modelis, Bora variklių asortimentas nuolatos didėjo. Šiuo metu siūlomi automobiliai su aštuoniais jėgos agregatais – šešiais benzininiais ir dviem TDI varikliais. Kviečiame susipažinti su Bora iš arčiau.

PHAETON

Ar tai tik automobilis?Aukštojoje automobilių klasėje nieko nėra taip, kaip anksčiau. Naujus standartus nustatė “Volkswagen” šedevras “Phaeton”. Sukurtas vadovaujantis vizija apie nuostabų automobilį. Sukurtas nepakartojamoje manufaktūroje. Su aukščiausios Peržengti ribas.“Phaeton” yra automobilis, sukurtas vadovaujantis vizija peržengti ankstesnių galimybių ribas. Tai taikoma tiek jo išoriniam vaizdui, tiek gamybai, tiek aptarnavui. Iš džiaugsmo. Iš atsidavimo. Iš aistros.Tobulybės menas.Norint pamatyti pakanka žvilgtelėt – “Phaeton” naujai apibrėžia aukštąją automobilių klasę. Emocionaliau. Ir visiškai kitaip nei bet kuris kitas pasaulio automobilis. “Phaeton” dizainas yra visiškai savitas, jo estetika spinduliuoja tobulybę ir aistrą. Sumanytas kaip aukštosios klasės limuzinas, iki detalių puikiai pagamintas. Būkite atviri žavesiuiNeprilygstamas vairavimo pojūtis.Sunku pranokti rekordus. Tam reikia siekti tobulumo, būtina konstravimo bei pažangi technologinė patirtis. Kitaip tariant: reikalingi mūsų inžinieriai. Būtent dėl jų naujų kūrybos metodų ir inovacijų “Phaeton” yra pats pranašiausias automobilis. Du dinaminiai pavaros agregatai, moderniausia pneumatinė pakaba ir patogus “Servotronic” valdymas užtikrina nepaprastą pasitikėjimo savimi pojūtį prie “Phaeton” vairo.

Išskirtinė variklio klasė.Apskaičiuotas greičiui iki 300 km/h, elektroniškai sureguliuotas 250 km/h greičiui, “Phaeton” pasižymi ypatinga pavaros koncepcija: “Phaeton” parengti varikliai nustato naujus standartus. Sąmoningas kokybės ir apkrovos perteklius reiškia didelius jėgos rezervus bet kurioje vairavimo situacijoje. “Phaeton” vairavimas suteikia nepaprastą saugos ir pasitikėjimo savimi jausmą.Agregatas V6.Galingas: aukštos klasės benzininis variklis. V6 turi 177 kW (241 AG) ir 315 Nm didžiausią sukimo momentąAgregatas W12. Galingas agregatas W12 daro “Phaeton” apskritai vienu galingiausių serijinių limuzinų. Patirkite kompaktiškiausio pasaulyje 12 cilindrų variklio veikimą

Šventė visiems pojūčiamsJoks kitas automobilis nepasitinka Jūsų taip stilingai ir dosniai kaip “Phaeton” – nesvarbu, pasirinksite keturvietį ar penkiavietį variantą. Interjerui apipavidalinti naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, pvz., rankomis apdorota oda ir vertinga mediena. Rezultatas daugiau nei puikus: visas “Phaeton” salonas skleidžia neprilygstamos prabangos aurą. Tikra šventė pojūčiams! Laimingai atvykiteTobula technika ir apgalvotos detalės – tai būdingi puikios “Phaeton” saugos įrangos bruožai. Viskas, ką šiandien įmanoma techniškai padaryti, žvelgiant į ateitį buvo serijiniu būdu integruota. Dėl aktyviosios ir pasyviosios saugos automobilyje “Phaeton” nėra kompromisų. Ar tai būtų keleiviai, ar kolegos kelyje: “Phaeton” užtikrina didžiausią saugą kiekvienoje situacijoje. Jūsų kūno apsauga.Sauga nepripažįsta kompromisų. Gausios saugos sistemos su daugybe inovacijų bei pati automobilio struktūra daro “Phaeton” vienu saugiausių automobilių. Kėbulo šonų saugos atžvilgiu “Phaeton” taip pat yra lyderis. Gamybos proceso metu nuosekliai užtikrinamas visų dalių stabilumas.Ekstra klasės finansinės paslaugos.“Phaeton” nustato naujus aukštosios automobilių klasės standartus. Taip pat ir finansinių paslaugų srityje Jūs, “Phaeton” vairuotojas, galite tikėtis daug daugiau. Daugiau komforto. Daugiau laisvės. Daugiau saugos. Arba, trumpai tariant: “Premium Package” automobiliui “Phaeton”.

SHARAN

Volkswagen” pristato atnaujintą Sharan

Nauja išorė, radikaliai atnaujintas salonas, patobulinta technika – ir kartu išlaikyti visi privalumai, kurių dėka Sharan tapo vienu populiariausių vienatūrių Europoje.Unikali techninė Sharan ypatybė šiame automobilių segmente yra tai, kad jame kaip standartinė įranga montuojama šešių laipsnių mechaninė pavarų dėžė. Jeigu važiuojama įjungus žemesnes pavaras, traukos jėga būna didesnė, o važiuojant šeštąja pavara – taupomi degalai. Pavyzdžiui, modelyje Sharan 2.0 tokia technologija degalų sąnaudas 100 kilometrų sumažina 0,5 litro. Šios labai kompaktiškos šešių laipsnių pavarų dėžės korpusas pagamintas iš magnio, todėl ji nepaprastai lengva. Tačiau kartu tokia dėžė sukonstruota taip, kad atlaikytų labai dideles jėgas ir galėtų perduoti iki 350 Nm sukimo momentą.Šio automobilio ilgis – 4,63 m; “Volkswagen” konstruktoriai sumaniai suprojektavo keleivių skyrių – jame yra vietos net septyniems keleiviams. Visą Sharan konstrukciją keičiant iš esmės, viena iš užduočių buvo optimaliai išdėstyti sėdynes. Tiesą sakant, Sharan sėdėti taip patogu, kad jis laikomas patogiausiu šios klasės automobiliu. Geresnė ir vairuotojo sėdėsena – ji atitinka visus ergonomikos reikalavimus; kaip standartinė įranga montuojama reguliuojamo aukščio ir ilgio vairo kolonėlė.Priekines sėdynes galima pasukti ir reguliuoti – nustatyti į vadinamąją “konferencijos padėtį” (su Comfortline išpildymo versija). Sėdynės įtaisytos aukštai, todėl vaikus patogu pasodinti – sėdėdami tokiame automobilyje, vaikai bus saugūs ir galės žvalgytis pro langą. Šiuo metu pagal užsakymą vaikų sėdynes galime iš karto sumontuoti galiniame skyriuje, taip pat įtaisyti virš galvos tvirtinamą ir trijuose taškuose fiksuojamą saugos diržą antrosios eilės vidurinėje sėdynėje.Sharan daug vietos bagažui. Populiariausias modelis, tinkamas važinėti kasdien – penkių sėdynių Sharan; šiame automobilyje yra 852 litų talpos bagažinė, neskaitant papildomos vietos virš apatinio stiklų krašto. Jeigu bagažo bus daug, pakanka išimti vidurinės bei galinės eilės sėdynes – ir Jus maloniai nustebins 2,03 m ilgio bagažinė iki pat priekinių sėdynių nugarėlių. Sukrauti bagažą lengva, nes krovos slenkstis tik 53 centimetrai virš žemės. Comfortline ir Highline versijose krovos slenkstis turi stilingą ir standų apsauginį apvadą iš nerūdijančio plieno.
DIZAINAS Sharan kėbulo konstrukcijoje priekiniai statramsčiai šiek tiek pastūmėti į priekį – tai būdinga automobiliams, kurie skirti žmonėms vežti; tad jo kabina – ilga ir erdvi.“Volkswagen” konstruktoriai sumaniai išnaudojo erdvę už priekinio stiklo – ten įtaisytos talpios daiktadėžės su dangteliais, kurios atsidaro švelniai paspaudus užraktą. Kitas svarbi ypatybė – aukštos kokybės matinės tekstūros prietaisų skydelio paviršius, visai neatspindintis šviesos nuo priekinio stiklo. Pojūtis, kurį sužadina puiki išvaizda ir geros apdailos medžiagos, atitinka ir kitas šiuo metu gaminamų “Volkswagen” automobilių savybes.Keturiuose apvaliuose ciferblatuose su metalo spalvos žiediniais apvadais duomenys lengvai įskaitomi bet kokiomis sąlygomis; skalės apšviečiamos malonia akiai “Volkswagen” stiliaus mėlyna šviesa. Skaitmeninis displėjus, įmontuotas vairuotojo regėjimo lauke praktiškumo sumetimais, teikia daug papildomos informacijos.Centrinio skydelio vidurinėje dalyje sumontuotas oro kondicionavimo sistemos valdymas (mechaninis oro kondicionierius yra bazinėje įrangoje). Oro kondicionavimo bei šildymo sistema labai galinga, todėl sudėtinga oro srauto reguliavimo sistema neleidžia susidaryti skersvėjams. Modeliuose su TDI varikliais montuojamas papildomas šildytuvas, kuris padeda greitai sušildyti erdvaus automobilio vidų. NEW BEETLENEW BEETLE – tarptautinis “Naujosios Beetle eros” pripažinimas

Dizainas, išryškinantis dinamišką geometrinių formų žaismą, stilingas, tačiau tuo pat metu modernus salonas, kuriame, kaip ir senajame Beetle, yra net vazelė gėlei pamerkti … Atgimęs legendinis “vabalas” visame pasaulyje pirkėjų buvo sutiktas labai palankiai.Net bazinis New Beetle variantas turi labai daug standartinės įrangos – tai vairuotojo ir keleivio saugos oro pagalvės, šoninės saugos oro pagalvės, visuose New Beetle variantuose montuojama stabdžių antiblokavimo sistema (ABS), visų ratų diskiniai stabdžiai, elektroninė stabilumo programa (ESP), daug kitos komforto ir saugumo įrangos

DIZAINAS New Beetle dizaino šaknys Amerikoje – šalyje, kurioje jis buvo įvertintas itin palankiai. “Volkswagen” dar 1991 m. įkūrė dizaino centrą Kalifornijoje, Simi Valley mieste. Šiame centre buvo sukurtas pirmasis New Beetle prototipas Concept 1, pristatytas 1994 m. Detroito automobilių parodoje. Jis jau tada turėjo kai kurių esminių šiandienos New Beetle dizaino bruožų ir iš karto buvo entuziastingai priimtas parodos lankytojų ir puikiai įvertintas verslo žiniasklaidos.

Sėkminga klasikinių pirmojo Beetle formų interpretacija sukrėtė visą automobilių pasaulį. Visuomenė primygtinai reikalavo, kad šis automobilis neliktų tik sumanymas: jis turi tapti tikrove. 1995 m. Tokijo automobilių parodoje “Volkswagen” pristatė patobulintą pirmojo projekto versiją. Nors ji iš esmės nenutolo nuo originalios koncepcijos, buvo aišku, kad žengtas dar vienas žingsnis tobulinant automobilį, ir kad šis modelis galbūt virs serijiniu modeliu. Šią versiją labai palankiai įvertino ir parodos lankytojai.Netrukus, 1995 m. rudenį, “Volkswagen” nusprendė paspartinti naujosios eros Beetle kūrimą. Ši užduotis buvo patikėta geriausiems “Volkswagen” inžinieriams ir įvykdyta neįtikėtinai greitai. 1998 m. Detroito automobilių parodoje (praėjus vos ketveriems metams po sėkmingo Concept 1 pristatymo) “Volkswagen” pateikė savo New Beetle nekantriai laukiančiam automobilių pasauliui. 1998 m. kovo mėn. automobiliai buvo pradėti pardavinėti Šiaurės Amerikoje.

Po pusmečio New Beetle pasirodė ir Europos rinkoje, kurioje taip pat pelnė automobilininkų palankumą. Pirmiausia automobilis buvo pristatytas 1998 m. Paryžiaus automobilių salone, o Vokietijos rinkoje pasirodė tų pačių metų lapkričio mėnesį.Iš kurios perspektyvos bežiūrėtumėte, New Beetle visada sužadina geometrinių formų sąveiką. Jo dizainas pagrįstas lenktomis ir apskritomis formomis, kurios sumaniai suderintos ir sukuria harmoningą visumą. Lenktas stogas ir išsikišę sparnai kėbulą daro unikalų, jame pabrėžiama simetrija ir atsispindi funkcionalumas.Klasikinis New Beetle dizaino charakteris ryškus ir automobilio viduje. Didelio pusapskritimio forma išdėstytų prietaisų grupė, ant priekinio skydelio įtaisyta rankena priekiniam keleiviui – tai liudija apie itin kokybišką dizainą: klasikiniai originaliojo Beetle elementai interpretuojami taip, kad visas sprendinys būtų tikrai šiuolaikiškas. Įstabi New Beetle dizaino kokybė įvertinta daugybe tarptautinių apdovanojimų. Pavyzdžiui, Amerikos pramoninių dizainerių draugija (IDSA) apdovanojo New Beetle automobilių gamintojų itin geidžiamu “Dešimtmečio dizaino” prizu – šis prizas teikiamas tiems gaminiams, kurių dizainas turėjo esminės svarbos paties gaminio ir gaminių rūšies sėkmei. Dar anksčiau New Beetle buvo apdovanotas Hanoverio “Industrie Forum Design” skiriama premija už gaminio dizainą ir gavo “Chicago Athenaeum” prizą

Dabar New Beetle variklių asortimentas gerokai platesnis negu tada, kai šis automobilis tik pasirodė ir buvo pradėtas pardavinėti. Iš pradžių buvo galima rinktis vieną iš dviejų variklių, o dabar siūloma rinktis iš penkių: tai trys benzininiais 4 cilindrų varikliai (102 AG, 115 AG ir 150 AG) ir du 4 cilindrų TDI (90 AG ir 100 AG) agregatai.

1,6 litro 75 kW (102 AG) benzininis variklis – puikus geros galios ir ekonomiško degalų vartojimo derinys. Galia ratams perduodama per penkių laipsnių mechaninę pavarų dėžę. Kito lygio variklis – sėkminga 2,0 litrų 85 kW (115 AG) versija, kuri montuojama su penkių laipsnių mechanine pavarų dėže arba automatine keturių laipsnių transmisija.New Beetle 1.8 T versija – dar sportiškesnė. 1.8 T 110 kW (150 AG) variklis turi turbokompresorių, dėl to su šiuo varikliu automobilis galimi pasiekti 203 km/h maksimalų greitį. Jeigu pageidaujama, New Beetle 1.8 T gali būti ir su automatine transmisija.Be automobilių su benzininiais varikliais yra dar du New Beetle variantai su ekonomiškais TDI varikliais. Vieno jų galia – 66 kW (90 AG), tokiuose automobiliuose montuojama penkių laipsnių mechaninė pavarų dėžė arba automatinė keturių laipsnių transmisija.2001 m. pabaigoje pasirodė New Beetle su nauju 74 kW/100 AG siurblio/purkštuko TDI jėgos įrenginiu ir penkių laipsnių mechanine pavarų dėže. Šis didelio sukimo momento dyzelinis variklis (240 Nm, esant 1.800 aps./min.) garantuoja geras New Beetle greičio charakteristikas (didžiausias greitis – 178 km/h) ir labai mažas degalų sąnaudas – 100 km suvartojama tik 5,1 litro.

Šiame projekte pasakiau ka zinojau apie volkswagen automobilius. Šis projektas mane išmoke kantrybes, nudotis internetu, ir kitom kompiuterio programom.

Projekto tikslai ir uždaviniai:Prjekto tikslas buvo parodyti kokie patikimesni automobiliai kokie skirtumai tarp senu ir nauju automobilių, supažindidnit žmones su naujauis ir senais automobiliais.Uždaviniai: siuo projektu siekiu irodyti, kad nauji automobiliai yra daug patvaresni, saugesni, patogesni greitesni, bet brangesne technine priežiura… taigi patis spreskit koki automobilį pirkti ar senesni ar naujesni?

Jei jums rupi jūsų saugumas pirkit nauja jei rupi pigimus pirkit sena.

Apibendrinimai-išvados Išvada:Nauji wv automobiliai yra daug saugesni ir daug labiau paženge i prieki kitu techniniu pusiu atžvilgiu negu pirmieji ju modeliai,

Ko aš išmokau?

1. senu automobiliu problema lietuvoje yra didelė, nes nėra tokie Saugus kaip nauji, tecniniu atžvilgiu yra baisus.2. patobulinau gebejima bendrauti su žmonemis, rašyti klaviatura,kitu gebejimu neigijau3. šis darbas buvo sunkus nes, reikejo jieškoti žmoniu kurie norįtu bendrauti4. manau viska puikiai padariau šiame projekte5. manau visus reikiamus gebejimus jau patobulinau6. manau viska padariau gerai nekeiščiau nieko

Šaltiniai:wolksvagen auto centrasnuotraukos iš interneto tinklapio www.autogris.it/top.htm ir savo mintys