Nokia N97 32GB ,200euros

5 megapikselių kamera, 3G (HSDPA), Wi-Fi ir touchscreen sąsają su pilna klaviatūra

Įranga:

Operacinė sistema Series 60 “5-asis leidimas
Įmontuotas Sandėliavimo 32GB
Tinklo Grupės Quad-band GSM / GPRS, tridažnis HSDPA
Kamera 5 megapikselių
Atminties kortelės microSDHC
Aukštos kokybės vaizdus, ne į su N97 Nokia mygtuko paspaudimu. Naudokite 5 mega-pixel kamera užfiksuoti specialusis momentus kaip jie įvyktų. Carl Ziess objektyvas, automatinis fokusavimas ir Flash užtikrina Jūsų nuotraukos visada užėmė puikiai. DVD kokybės vaizdo net leidžia įrašyti namų filmus.

Pasidalinkite savo mintimis su visu pasauliu ir Nokia N97. Paastatyta paramos dalijimosi svetainių leidžia palaikyti ryšį su draugais akimirksniu, o žiniasklaida palaikymas galite atsisiųsti ir peržiūrėti savo bendrų žiniasklaidos, iš vaizdo įrašų, nuotraukų ir garso klipus.

32 GB laive atminties ir microSDHC atminties kortelės lizdo leidžia atlikti žiniasklaidos turto į savo rankas. Nuo viso sezonų rodo, kad valandų muzikos ir tūkstančiai nuotraukų, juos visus galima rasti bet kuriuo metu.

Stulbinančiai ryškiai 640 x 360 pikselių ekranas su turtinga 3.5 “ekranas duoda savo žiniasklaidos prie gyvenimo su išskirtinėmis aiškumo. Didelės raiškos platus ekranas leidžia Nokia N997 rodyti filmų ir interneto svetainių lengvai.

Visada viršuje viską. Atsakyti greitai žinutės su visa QWERTY klaviatūra, arba atsiųsti greitai žinutę su ant ekrano klaviatūra naudojant liesti jautrus ekranas N97, leidžia jums likti viršuje ir ryšius.

Pakuotės turinys
– Nokia N97

br />– Baterijos (BP-4L)
– Maitinimo tinklo įkroviklis (AC-6)
– Programinė įranga CD
– Duomenų kabeliu (CA-101)
– Rankinis
– Stereofoninė laisvų rankų įranga
Šis prietaisas tiekiamas tinklo atrakinta, ty Jūs galite naudoti šį prietaisą SIM kortelę nuo bet kokio JK arba Europos GSM tinklo.

Leave a Comment