Jis vedęs?

Kalbama, kad Eva Longoria skirtis su Tony Parkeriu vis dėlto nusprendė ne dėl nesutapusių charakterių. Pasak neoficialių šaltinių, Eva savo vyro mobiliajame telefone netikėtai rado šimtus žinučių, kurių autorė – Tony komandos draugo žmona.

Prancūzų aktorė ir dainininkė Vanesa Paradis skuba užbėgti nelaimei už akių: kino juostoje „Turistas“ besifilmuojančiam savo gyvenimo draugui ir jų dviejų vaikų tėvui Jony Deppui uždraudė filmuotis aistringoje dušo scenoje su bene garsiausia svetimų vyrų (o konkrečiai – Brado Pitto) viliotoja Angelina Jolie. Pasitikėk, bet ne per daug, – iškalbingai byloja rafinuotos prancūzaitės poelgis.

Kodėl kai kurioms moterims taip reikia vedusių vyrų?

Moksliškai įrodyta: vedę traukia labiau!

Pasirodo, šioje srityje net moksliniai tyrimai atliekami! Ir prieita išvados, kad maždaug 10 procentų dailiosios lyties atstovių gundo anaiptol ne vyro akys, balsas ar dailus užpakaliukas, o tik šeimyninis statusas: vedęs. 3-5 procentai iš pastarųjų apskritai linkę megzti santykius tik su jau vedusiais vyrais.

Moterimis, kurias domina seksas tik su vedusiais partneriais, pačios tapo seksologų susidomėjimo objektu.

Pasak mokslininkų, toks moters elgesys – anaiptol ne kališkumas iš prigimties, o gana rimtas psichikos sutrikimas. Jis apima ne tik intymią gyvenimo sritį, bet ir apskritai asmenybę.

Įdomiausia, kad toks vyrų skirstymas į vedusius ir ne, iškeliant tai kaip pagrindinį partnerio vertinimo kriterijų, moters galvoje susiformuoja dar vaikystėje. Dauguma tokių mergaičių auga tik su mama, be tėvo. Kitos, kad ir augusios pilnose šeimose, nuolat likdavo be priežiūros, nepatirdavo tėvų šilumos ir meilės.

Dalis moterų prisipažįsta, kad vedę vyrai joms įdomesni dėl paprastos priežasties: jie savo įdomumą ir reikšmingumą jau įrodė. Juk jei vyras turi šeimą – vadinasi, jis sugebėjo susikurti gyvenimą, moka pasirūpinti artimaisiais, yra subrendęs. Tuo tarpu nevedęs partneris dažnai vertinamas kaip mažas berniukas, su kuriuo galima pasilinksminti, bet ne daugiau – jis dar nesavarankiškas, nemoka prisitaikyti, nesubrendęs rimtesniam gyvenimui.

Ar varžovė pavojinga?

Beje, moteris, kurios žavisi vedusiais vyrais, galima net suskirstyti į sąlyginai pavojingas ir ne. Pirmosios paprastai nesiekia išardyti savo meilužio šeimos, nesvajoja už jo ištekėti – jos tiesiog leidžiasi į vienkartinius nuotykius, širdyje net jausdamos šiokią tokią užuojautą savo partnerio žmonai. Tiesa, vis dėlto negali įveikti savo silpnybės ir nė nebando ieškoti vedybų saitais neįsipareigojusio vyro, tad ir toliau į lovą tempiasi tik jau vedybinio gyvenimo ragavusius šaunuolius.

Antroji kategorija – moterys, kurios tikslingai rezga romanus su vedusiais partneriais, atsitiktinį seksą ilgainiui paversdamos savotiška antrąja šeima ir pretenduodamos tapti oficialia žmona.

Mokslininkai nustatė, kad, net ir būdamos labai gudrios bei sumanios, šios moterys turi rimtą trūkumą: jos visiškai nesugeba partnerio vertinti realiai. Pernelyg sureikšmindamos faktą, kad jis vedęs, jos deramai neįvertina nei jo teigiamų, nei neigiamų bruožų.

Deja, vis dėlto per tokias moteris, kaip manoma, Vakarų pasaulyje išyra maždaug kas 5 šeima. Ir sunku būtų konstatuoti, esą šeima jau buvo netvirta kai pasirodė meilužė, jei iš karto akivaizdus faktas: meilužė ne ieškojo meilės, o sąmoningai medžiojo būtent vedusį, šeimą turintį vyrą.

Tad gal ne veltui vis dėlto net ir gražiausios Holivudo moterys kartkartėmis patrumpina savo antrosioms pusėms pavadėlius?

Beje, mokslininkai nustatė ir dar vieną pikantišką detalę: jei partneriai darbo ar kitokių reikalų vedini išsiskiria ilgesniam laikui, vyras seksualinių nuotykių pradeda ieškoti po išsiskyrimo praėjus maždaug 9 paroms.

Tad mielos moterys ir merginos, jei su vyru ar mylimuoju teks išsiskirti daugiau nei savaitei – būkite budrios!

Bazilė