Graži daina

Kartais juk nereikia jokių žodžių? Graži muzika užburia ir svaigina. Pagal ją galima dirbti, mokytis, mylėtis, važinėti dviračiu ir judėti.

Juk ir Jums taip būna, kad užgroja daina ir prieš akis tarsi trumpametražis kinas prabėga prisiminimų virtinė? Muzika turi tokią savybę greitai sutapti su žmonėmis ir aplinkybėmis ir virsti asociacija. Ji ir gydo ir prižadina, įkaitina kraują.Tik dažniausiai kiekvienam skirtinga.

Šiam gražiam saulėtam penktadieniui dovanoju Jums lyrišką ir mielą dainą: http://www.youtube.com/watch?v=51V1VMkuyx0&feature=related. Ir dar vieną: http://www.youtube.com/watch?v=34oFMDiSvao.

Neįtikau? Tada laukiu Jūsų gražių melodijų, kuriomis gyvenate, kurios prive erčia Jus juoktis arba verkti, kurios priverčia Jūsų širdį spurdėti.

Bučiuoju, Kris

4 thoughts on “Graži daina”

 1. Darni pora.lt, dėkui radau žmogų, su kuriuo greitu laiku keliausi i pirmąji pasimatyma
  Kolkas mes benraujame laiškais,skambučiais, ir puikiai mum sekasi.

  Reply
 2. Ačiū Darni pora komandai,už tai,kad jiems rūpime mes.Tikiuosi šios svetainės pagalba susirasti sau gyvenimo draugą,Sėkmės Jums ir toliau taip,čia viskas labai puikiai suorganizuota,suderinta….

  Reply
 3. LED LEMPOS
  LED lemputės gali tarnauti labai ilgai (nuo 50 tūkst. iki 100 tūkst. valandų arba 11 metų nenutrūkstamo veikimo arba 22 metai 50% veikimo), kai įprastos lemputės tarnauja tik 5 tūkst. valandų. Jos atsparios dažnam junginėjimui, jas galima naudoti ne tik tam, kad reikėtų rečiau pirkti įprastas lemputes, bet ir tose vietose, kur įsukti lemputę sudėtinga, sunku pasiekti, o vieną kartą įsukus LED lemputę, problema išsisprendžia ilgam.
  NUOLAIDU KUPONAS:
  perkupigiau05
  Su šiuo nuolaidu kuponu gausite 5%nuolaida visoms LED lempoms
  http://www.paygo.lt/viskas_apie_LED_lempas_LED_lemputes

  Reply

Leave a Comment