Almeda (26) ir Ernestas (29)

1141 0

z

 „Ernestas yra geriausia, kas nutiko mano gyvenime“, – prisipažįsta Almeda, savo gyvenimo meilę radusi svetainėje DarniPora.lt. Šiandien Almeda ir Ernestas yra laimingai susituokusi pora, netrukus sūpuosianti savo pirmąją atžalą.

Šios poros istorija primena pasaką – po keturių mėnesių bendravimo pažinčių svetainėje DarniPora.lt jiedu nusprendė pasimatyti realybėje ir šis susitikimas buvo lemtingas – nuo tos dienos Almeda ir Ernestas niekada nebepaleido vienas kito, pradėjo kartu gyventi, susituokė ir jau netrukus mėgausis tėvystės džiaugsmais.

„Pirmasis mūsų pasimatymas įvyko oro uoste. Pirmas įspūdis buvo toks: jis tobulas! Jis turi gerą humoro jaussmą, yra drąsus, tikras vyras. Pačią pirmą susitikimo dieną pradėjome kartu gyventi. Viskas vyko natūraliai, tiesiog nebenorėjome skirtis“, – pasakoja Almeda.

„Tarp mūsų iki šių dienų yra išlikusi ta ugnelė, tokia kaip ir susitikus pirmąjį kartą“, – papildo Ernestas.

Tikriausiai nesuklysime teigdami, kad meilė grąžino porą į Lietuvą. Mat tuomet, kai pradėjo bendrauti internete, abu jie gyveno skirtingose užsienio šalyse. „Didžiausias susipažinimo internetu pliusas tas, kad gali rasti savo žmogų kitame mieste, šalyje ar net žemyne. Iš tokio didžiulio kiekio kiekvienas ras sau. . .

Join the Conversation

×
×