Almeda (26) ir Ernestas (29)

z

 „Ernestas yra geriausia, kas nutiko mano gyvenime“, – prisipažįsta Almeda, savo gyvenimo meilę radusi svetainėje DarniPora.lt. Šiandien Almeda ir Ernestas yra laimingai susituokusi pora, netrukus sūpuosianti savo pirmąją atžalą.

Šios poros istorija primena pasaką – po keturių mėnesių bendravimo pažinčių svetainėje DarniPora.lt jiedu nusprendė pasimatyti realybėje ir šis susitikimas buvo lemtingas – nuo tos dienos Almeda ir Ernestas niekada nebepaleido vienas kito, pradėjo kartu gyventi, susituokė ir jau netrukus mėgausis tėvystės džiaugsmais.

„Pirmasis mūsų pasimatymas įvyko oro uoste. Pirmas įspūdis buvo toks: jis tobulas! Jis turi gerą humoro jausmą, yra drąsus, tikras vyras. Pačią pirmą susitikimo dieną pradėjome kartu gyventi. Viskas vyko natūraliai, tiesiog nebenorėjome skirtis“, – pasakoja Almeda.

„Tarp mūsų iki šių dienų yra išlikusi ta ugnelė, tokia kaip ir susitikus pirmąjį kartą“, – papildo Ernestas.

Tikriausiai nesuklysime teigdami, kad meilė grąžino porą į Lietuvą. Mat tuomet, kai pradėjo bendrauti internete, abu jie gyveno skirtingose užsienio šalyse. „Didžiausias susipažinimo internetu pliusas tas, kad gali rasti savo žmogų kitame mieste, šalyje ar net žemyne. Iš tokio didžiulio kiekio kiekvienas ras sau artimą“, – įsitikinusi žavi moteris.

Almeda svetainėje DarniPora.lt užsiregistravo paskatinta pažįstamų. „Du susituokę laimingi žmonės papasakojo apie savo pažintį šioje svetainėje (beje, jie vėliau buvo piršliai mūsų vestuvėse). Nusprendžiau pabandyti ir man pasisekė! Mano mylimasis yra tiesiog nepakartojamas. Dėkoju Dievui ir DarniPora.lt, kad jį sutikau“, – šypsosi Almeda.

Tuo tarpu Ernestas pripažįsta, kad iš pažinčių svetainės nieko nesitikėjo: „Buvau šiek tiek skeptikas šiuo klausimu, tačiau pamatęs Almedos anketą nepraleidau pro akis. Tik pradėjus bendrauti atsiskleidė jos nuoširdumas ir mane tai sužavėjo“, – pasakoja vyras.

Ieškantiems meilės internete Ernestas linki drąsos: „Patarčiau eiti vienas link kito drąsiau, jei tik jaučiate abipusį ryšį. Kiekvienas esame savo laimės kalvis“.

https://youtu.be/d4i-F5S67L0