Romantika

Ar dažnai jūsų galvoje šmėsteli klausimas „Kur taip greit pabėga didingoji meilė?“ Santykių pradžioje jūs skraidote padebesiais, skrandyje plazdena mažučiai drugeliai, o kiekvienas pasimatymas taip džiugina, jog dar tris dienas po jo niekaip negalite nustoti šypsotis. Ir kiek laiko tai tęsias?

Savaitę, dvi, geriausiu atveju mėnesį… O tuomet meilė pasiima savo didžiulį lagaminą, susideda į jį tuos drugelius, šypsenas, džiaugsmą ir iškeliauja, palikdama jums tik pirmuosius barnius, priekaištus, nuobodulį ir liūdesį širdy.

Vaizdas ne pats mieliausias, todėl šią akimirką pirmąjį klausimą reikėtų šiek tiek pakeisti, nes svarbu yra ne tai, kur toji meilė iškeliauja, o tai, kiek jūs įdedate pastangų norėdamos prisivilioti ją į savo namus visam gyvenimui…

O viliojimo procesas yra visai nesudėtingas ir jo įgyvendinimui siūlome vieną iš begalybės paprastučių būdų – romantišką savaitgalį. Jo planavimą pradėkite dar savaitės pradžioje, nes visų detalių apgalvojimui prireiks šiek tiek laiko, mat jūs turėsite atlikti daugybę dalykų: apsispręsti dėl vietos, į kurią vyksite, įsigyti visas reikiamas smulkmenas, nuspręsti, kokiais būdais pasieksite kelionės tikslą, kur nakvosite, ką veiksite…

O kad planą būtų kurti paprasčiau, pateikiame jums keletą idėjų.

Romantiškam savaitgaliui pasirinkite tokią vietą, kurioje retai lankotės: nuošalų pajūrio kampelį, ežerą miško glūdumoj, jaukų užmiesčio namelį, ar gražią beribę pievą. Tokiu būdu lengvai atsiplėšite nuo kasdienybės ir bent keletą dienų galėsite mėgautis vienas kitu, netrukdomi beprotiško gyvenimo ritmo ar niekuomet nesibaigiančio miesto šurmulio.

Padovanokite mylimajam dovaną, kurios jis jau seniai norėjo. Tačiau padarykite tai kūrybingai:

  • padarykite korteles su nuorodom, kurios jį nuvestų į vietą, kur yra dovana;
  • užkaskite dovaną kopų smėlyje ir nupieškite „Lobių žemėlapį“, padėsiantį mylimajam ją surasti;
  • dovaną paslėpkit ir žaiskit žaidimą „Šilta-Šalta“.

Tokie dovanos įteikimo būdai leis pasijusti taip, kaip jautėtės draugystės pradžioje: jūs daug juoksitės, kvailiosite ir bučiuositės. Iš naujo pajusite tą stebuklingą drugelių plazdenimą ir suprasite, kaip jums pasisekė, kad šalia turite tokį nuostabų žmogų.

Pagaminkite skanius pusryčius, pietus ar vakarienę ir nustebinkite mylimąjį savo kulinariniais sugebėjimais. O kad skanus maistas paliktų dar didesnį įspūdį, patiekite jį ant gražiai serviruoto stalo po atviru dangumi, šviečiant saulei ar žvakių šviesoje.

Be to nepamirškite kad ir šioje vietoje reikia atsižvelgti į jūsų brangiausiojo pomėgius, todėl jeigu jis mėgsta žvejoti, kuo puikiausiai tiks piknikas valtelėje ežero vidury (o jei po valgio dar ir meškeres ežeran įmerksit, tai jūs ne tik pavalgysite, bet ir sugausite laimikį vakarienei).

Jei mylimasis mėgsta važinėtis dviračiu, surenkite „vakarienę staigmeną“ kiek tolėliau nuo namų kad reikėtų bent pusvalandį paplušėti ir paminti pedalus ir t.t.

Drauge pavakarokite. Užsikurkite laužą ar židinį ir jaukiai sėdėkite šnekučiuodamiesi bei gurkšnodami cinamonu kvepiantį karštą vyną. Tokiam vakarojimui nepamirškite pasipuošti gražiu apatinio trikotažo komplektėliu ar dailučiais naktinukais. Taip vienu šūviu nušausite du zuikius: ne tik smagiai pavakarosite, bet ir nuostabiai praleisite naktį.

Tai vos kelios idėjos, kuriomis jūs galite pasinaudoti planuodamos romantišką savaitgalį. Ir net jei jūs į visa tai žiūrite skeptiškai, vis tiek jas išmėginkite. Prireiks vos vieno tokio savaitgalio, kad pamatytumėte, kaip paprasta yra nudžiuginti jums brangų žmogų, ir kiek nedaug reikia padaryti, kad prikeltumėte savo meilę antram gyvenimui.

Iš naujo pajutę buvimo kartu džiaugsmą, nebegalėsite sustoti ir norėsite vienas dėl kito stengtis visą gyvenimą. Ir štai tuomet meilė atiduos jums savo lagaminą, kad galėtumėte juo naudotis keliaudami po gražiausius pasaulio kampelius, o pati amžiams pasiliks jūsų namuose, nes nebeturės į ką supakuoti visų tų drugelių, gražių akimirkų, džiaugsmo ir negalės pabėgti palikdama jums tik sudaužytą širdį.

Todėl būkite kūrybingi ir kiek įgalėdamos stenkitės dėl savo mylimųjų…