Lūpos viliokės

Lūpų grožio idealai permainingi. Ilgiausiai „reitinguose“, ko gero, išsilaikė maža burnytė siauromis lūpomis… Dabar madinga visai kitokia šypsena. O kosmetologams atsiveria naujos galimybės.

1. Nenuplaunamas kontūras

Visame pasaulyje gerai žinoma Vokietijos bendrovė LONG-TIME-LINER®, pelniusi pripažinimą kaip metodo CONTURE® MAKE UP (kontūrinis makiažas) autorė, pristato unikalų, beskausmį ilgalaikio makiažo sprendimą.

Kiekviena moteris svajoja apie gražius antakius, apie didesnes, išraiškingas akis tankiomis blakstienomis, nuostabias lūpas. Viską galima išspręsti šiuo unikaliu metodu. Naudojant jį galima paryškinti ir pakoreguoti veido kontūrus, retušuoti randus, patempimus, maskuoti plikes arba užsitikrinti ilgalaikį, natūraliai atrodantį makiažą.

Jei pabodo kasdien brėžti taisyklingos burnos kontūrus, vis tikrinant, ar nenusivalė, galima problemą išspręsti kardinaliai. Pasidarykite permanentinį makiažą (kitaip tatuažą) ir artimiausius penkis metus pieštuko nereikės. Procedūros metu specialaus aparato su vienkartinėmis adatomis pagalba daromi negilūs (0,5-1 mm) įdūrimai į lūpų apvadą. Taip galima net pakoreguoti lūpų formą, jei ji nelygi ir neproporcinga, ir lūpas paryškinti.

Tatuažas nedaromas, kai sergama pūsleline, cukralige, esant blogam kraujo krešėjimui, rimtoms širdies problemoms, peršalus.

Galimos pasekmės: neryškios linijos, nevykusiai parinkta spalva.

2. Kaip savarankiškai „pataisyti“ lūpas

Makiažo meistrai siūlo tikrąjį mažų lūpų kontūrą apibrėžti pieštuku išorinėje pusėje. Spalva turi būti artima natūraliai. Lūpų vidurį patepus blizgesiu, jos vizualiai atrodys didesnės ir putlesnės. Jei lūpos per putlios, kontūrą reiktų brėžti žemiau lūpų apvado ir naudoti tamsių tonų lūpų dažus, ypač centre. Pieštuku ne tik apvedus lūpas, bet ir juo jas nudažius, o po to papudravus su servetėle – dažai ilgam užsifiksuoja.

Jei lūpos nuo saulės pleiskanoja

Nelaižykite jų – bus dar blogiau. Pamasažuokite minkštu dantų šepetėliu du-tris kartus per dieną, po to patepkite medumi ar gydomuoju lūpų balzamu. Taip pat reiktų turėti higieninį lūpų pieštuką, saugantį nuo ultravioletinių spindulių. Jį naudokite prieš darant makiažą ir nakčiai.

3. Taisom įgimtus defektus

Apnuogintos dantenos

Tai nelaikoma defektu, tik individualumu. Jei visgi tokia šypsena trukdo gyventi, jos koregavimas netraumuojantis, o efektas visada geras. Chirurgui pakanka padaryti mažą nepastebimą įpjovimą.

Trumpa viršutinė lūpa

Tokį trūkumą galima pataisyti ir darant makiažą. Bet jei lūpa ne tik trumpa, bet ir siaura, tai net susičiaupus matosi dantys. Pats paprasčiausias ir labiausiai paplitęs koregavimas gelio injekcijomis. Jei to nepakanka, lūpa padidinama chirurgiškai – padaromi maži pjūviai.

Atrofija

Tai vyksta palaipsniui, su amžiumi – lūpos siaurėja, išlenkimas ir piešinys blanksta. Reiktų pradėti nuo tatuažo geliu. O jei tai nepadeda – kreiptis į plastikos chirurgą. Jis išpjaus nedidelę odos juostelę iškart virš viršutinės lūpos ir iš jos padarys naują apvadą. Kraštus susiūs. O kad lūpos atrodytų putlesnės užpildys jas geliu arba paciento riebalų injekcijomis.

4. Suteikim lūpoms patrauklų putlumą

Šiandien tai įmanoma, darant specialias „grožio injekcijas“. Tokiu būdu lūpos padidinamos paties preparato masės dėka, kuris leidžiamas didvyriškoms moterims į lūpų apvadą (tai lūpas ir pakoreguoja) arba tiesiai į centrą.

Paprastai injekcijos poveikio pakanka 6-15 mėnesių, po to preparatas įsigeria ir palaipsniui išnyksta iš organizmo, o lūpos „liesėja“. Bet yra preparatų, kurie „apsigyvena“ amžiams, ir jei jūs panorėsite susigrąžinti ankstesnę lūpų formą, teks ryžtis skausmingoms operacijoms.