Technologinis niekšelis

Kartais norėčiau pasielgti kaip kietakiaušė (taip vadinu moteris, kurios mano valdančios pasaulį ir viską jame, bei tūkstantį kartų viskuo pranokstančios primityviąją vyrų giminę) veiksmo filmų herojė ir išdidžiai žingsniuodama Gedimimo prospektu švystelėti savo mobilųjį į artimiausią šiukšlių dėžę. Aš nueičiau tolyn plieniniu veidu, o jis ten skambėtų. skambėtų. skambėtų. Tarp cigarečių nuorūkų, panaudotų nosinaičių, obuolių graužtukų, įvairiausių popiergalių ir kitokio šlamšto pradingtų mano gyvenimui ritmą diktuojantis ir nuolat informacija „užverčiantis“ mažasis parazitas.

Juk ne kas kitas, o šis stilingas niekšelis pažadina iš saldžiausio miego, kad d suteiktų mano mamai progą papasakoti, koks siaubingas oras šiuo metu Kinijoje. Tik telefono skambėjimas gali sugadinti iki begalybės romantišką akimirką, kai Jis ruošiasi ištarti gal net mano gyvenimą nulemsiančius žodžius!.. O kažkas man primygtinai siūlo keisti pokalbių planą. Tik jo įkyrus pypsėjimas primena man apie rezervacijas, akreditacijas ir kitokias niekovertalizacijas.

Tik neapgalvojau vienos aplinkybės: kas, jei mano telefoną suras koks nors ramiu gyvenimu besidžiaugiantis valkata? Tada jo meditacinį pasisėdėjimą saulėkaitoje ant suoliuko vis pertrauks įkyrūs skambučiai. Nei kiek neperdedu – žmogų gal li mirtinai išgąsdinti apie „degantį“ batų išpardavimą Londone ragelyje klykaujanti mano draugė! Jis taip pat gerokai nustebs, kai kita bičiulė, net nepasilabinusi, ims pasakoti, kaip jai gera šiuo metu Tunise ir vienu įkvėpimu išvardys pietiečių vyrų charektrių pliusus ir minusus, bei

trong>lovos klojimo ypatumus. Ir kasdieniame gyvenime nesusigaudantis draugas Vladas, dvidešimt kartų paskambinantis, kad paskolinčiau pinigų. O kur dar paranojikė mano draudimo agentė, parašiutizmu užsiiminėjanti teta Emilija ir kiti mieli žmonės, geranoriškai trumpinantys mano gyvenimą..? Bet aš stipri.

Vardan kitų gerovės, pasielgsiu kaip melodramos herojė ir šiandien telefono neišmesiu, tik kartais, nubausdama maniakus-skambintojus, jį išjungsiu. Juk sakoma, kad kiekvienas gyvenime turime nešti savo naštą. Maniškei patogiausia rankinėje.

2 thoughts on “Technologinis niekšelis”

  1. O mano santykiai su telefonu kazkokie sunkiai paaiskinami… Kartais jis skamba, o as tiesiog nenoriu jo imti i rankas ir isjungiu garsa… Nors nei skambejo nepageidautinas niekselis, nei draudimo agentas, o va tiesiog jo skambejimo minute pajauciau, kad nenoriu atsiliepti ir taskiuks 😉 Su zinutemis irgi ne geriau… Draugai jau priprato, kad tai, jog sulaukia atsakymo po dvieju dienu, anaiptol nereiskia, kad ju nemyliu 🙂 nezinau kaip tai ivardnti, bet man visai smagus tokie neaiskus santykiai su daugelio zmoniu priklausomybe 😉

    Reply
  2. Kuo labiau mes pasiekiami, tuo labiau tolstame vienas nuo kito. Pažįstu žmonių, kurie vis dar neturi mobilaus telefono.
    Manęs paprastai neerzina, kai jis skamba. Bet va kai tyli… [Agnė]

    Reply

Leave a Comment