Rankinukai

Rankinės

Referatas

Rankinės mūsų dienomis būtinas ir neatsiejamas aksesuaras ir priemonė. Kaip vyrai taip ir moterys turi pritaikytas rankines. Tik vyrai jas naudoja kur kas rečiau, nebent ta vyrų dalis kuriem reikia nešiotis dokumentus, papildomas asmenines priemones. Dažniausiai tokie būna verslininkai. Kaip žinia, moterims grožio visuomet mažai. Tai jau kasdienybė, kuomet vienas aksesuaras keičia kita. Dauguma Lietuvos moterų pripratusios nešioti rankines susidėti kosmetikai, smulkiems mažmožiams. Jos derinamos prie drabužių, spalvų ar įvykio reikšmingumo. Dažnai rankinės gali būti nenaudojamos, o tik kaip grožio ellementas. Nenuostabu! Tokie aksesuarai padaro mūsų moteris gražesnėmis, patrauklesnėmis, reikšmingesnėmis. Kaip moterims būdingas rūpestingumas, kuris kilęs iš gamtos instinktų, tai tokia maža atributika, tarytum papildo moteriškumą.

Senovėje rankinės buvo tik kaip priemonė persinešti daiktams iš vietos į vietą. Dauguma moterų pasipuošdavo pagal tuometinį stilių. Išvaizdos kurios mūsų dienomis atrodytu juokingas ir labiau teatrališkos, tuomet buvo madingos ir skaitėsi grožio etalonu. Kaip pavyzdys tiktu paminėti, kad tuomet ai madinga buvo balinti veidus, o jų baltumas prilygdavo net mėlynumui, kažin ar papildomų priemonių tuomet reeikėjo. Tad nebent acto, kurį vartodavo tokiam grožiui paryškinti.
Rankinės pasidarė populiarios XX a. Jų stiliai priklausė nuo socialinės klasės, geografinės padėties, išsilavinimo, amžiaus, judėjimo. Kiekvienas iš šių aspektų yra svarbus, nes pavyzdžiui 80 metų moteris nesineš 13 metų paauglės rankinės. Arba vidutinio am

mžiaus verslininkė, nenešios su savimi eilinės darbininkės rankinuką, kuris netiks prie išvaizdos ir stiliaus, bei neatitiks bendros paskirties. Taipogi priklauso ir vieta kurioje gyvename. Jeigu oras šiltas, drėgnas tuomet netiktu kailiniai rankinukai arba tokia atributika prie jų. Tačiau prie kailinių , arba tokiose vietose kur jie nešiojami, žiemos metu atrodo originaliai ir šiltai.
Biznis. Šioje sferoje svarbu stilius, pasitempimas, originalumas, kaina, išvaizda. Šios klasės atstovai, moterys ir vyrai, turi panašios atributikos rankines, bet vyrų kaip žinia statistikai daugiau. Bizniu būdingos spalvos yra juoda, visos tamsios. Rankinės dažniausiai gaminamos iš odos, o derantys aksesuarai tai tušinukai, parkeliai, brangūs laikrodžiai.
Pati brangiausia rankinukų dalis, tai vienetiniai modeliai. Jų kūrybai sugaištama daugiau laiko ir teigiama, kad toks vienintelis pasaulyje. Juos planuoja įžymiausi pasaulio dizaineriai irr demonstruojami žymiausiose pasaulio madų namuose. Kainos viršija sveikos nuovokos ribas, tačiau tai jau menas o ne daiktas. Galbūt su tokiais pasitiesinimais būna išperkami šie rankinukai.
Rankinukai kaip grožis, menas, taipogi būtinybė. Stilių įvairovė leidžia džiaugtis mums patinkančiais, keisti juos, sekti jų madas.

Leave a Comment