Ko nori moterys… lovoje?

395 0

Skaitykite ir darykite išvadas. Tik neužmirškite, kad vyrai irgi turi savo norus. Manau geriausias atsakymas čia būtų kompromisas, bet visgi.

KRIS

Jokiu būdu nesiruošiame lįsti į tavo lovą ir aiškinti, ką turi ten daryti. Priešingai – norėtume patarti, ko tenai daryti nederėtų.

Akivaizdu, kad moterys – jautrios sielos sutvėrimai. Jos yra linkusios įsižeisti dėl visokių smulkmenų. Žinoma, būtų geriau, jei jos būtų paprastesnės.

Deja, kaip sakė vienas klasikas, mūsų damos – „objektyvi pojūčiais suvokiama realybė“. Ir kas nemaloniausia – jų pomėgis žaisti „partizanus“.

Tavo draugė tylės iki paskutinės akimirkos, kad vien

ną gražią dieną sviestų tau į veidą visą tiesą: pasirodo, tu visada kėlei jai vien tik rūpesčius, o bendravimas su tavimi jau seniai virto rafinuotu kankinimo būdu. Tiek moralinio, tiek fizinio. Ir iš viso. (kiekvienas iš mūsų žino, kiek nuoširdaus pasipiktinimo moteris įdeda į šį žodelį – „iš viso“).

Tad mes apklausėme pažįstamas moteris. Pasiūlėme joms pasiskųsti savo vyrais. Ir jos tai padarė, kaip mums atrodo, net labai uoliai. Apklausa atskleidė maždaug keturiasdešimt dalykų, kurių moterys nemėgsta lovoje. Pateikiame apklausos rezultatus. Į visišką objektyvumą nepretenduojame.

1. TU PER GREI

ITAI BAIGI.

Daugelis moterų įsitikinusios, kad dėl to kaltas vyrų savanaudiškumas. Jos mano, kad tu lengvai gali ištverti dar bent pusvalandį, tačiau nenori. Taip yra todėl, kad tu esi egoistas ir galvoji tik apie save.

2. TU PER ILGAI NEBAIGI.

Dabar ji galvoja, kad jos

kūnas tavęs nejaudina. Be to, ji jau pavargo.

3. TU VISĄ LAIKĄ TYLI.

Niekam ne paslaptis, kad vyras myli akimis, o moteris – ausimis. Ir tos ausys norėtų girdėti tik švelnius žodžius. Arba bent jau stenėjimą, rodantį tavo aistros dydį.

4. TU PER GARSIAI RĖKI.

Dėl to pasiskundė tik viena apklausta moteris. Tačiau ji labai atkakliai reiškė savo nepasitenkinimą. Audringa jausmų išraiška yra gerai, tačiau nepamiršk, kad tu ne stadione.

5. TU MYLIESI NENUSIĖMĘS KOJINIŲ.

Niekas nežino, kodėl moterims nepatinka nuogi vyrai su kojinėmis. To suprasti neįmanoma, todėl tiesiog prisimink tai.

6. TU PER GREITAI NUSIRENGI.

Moterys labai nemėgsta jaustis kvailai. Ar galima įsivaizduoti kvailesnę situaciją – dama dar su kailiniais ir aulinukais, o vienintelis tavo „drabužis“ – prezervatyvas?

7. ATĖJUS PAČIAM ATSAKINGIAUSIAM MOMENTUI, TU NUTRAUKI „VEIKSMĄ“ IR KLAUSI: „AR JAU BAIGEI?“

Be komentarų.

8. TU NEIŠJUNGI ŠVIESOS.

Per stipriai apšv

viestas miegamasis primena operacinę. Užuot iki galo susikoncentravusi į procesą, moteris priversta mąstyti, ar šiuo metu jos išvaizda pakankamai seksuali.

9. PRIEŠ SEKSĄ TU NENUSIPRAUSI PO DUŠU.

Ernestas Hemingvėjus pasakė, kad vyras turi kvepėti vyru. Deja, moterys su tuo nesutinka. Žinoma, jos nesitiki, kad kvepėsi ką tik pražydusiomis pakalnutėmis, tačiau rūsti realybė jų taip pat nežavi.

10. VOS BAIGĘS, TU TUOJ PAT BĖGI Į DUŠĄ.

Moterys primena kates. Katės įpratusios trintis į mylimą žmogų, kad paženklintų jį savo kvapu. Ir jos labai nusivilia pamačiusios, kad tu demonstratyviai skubi nuplauti šį k

kvapą.

11. BAIGĘS TU IŠ KARTO NUSISUKI Į SIENĄ IR UŽMIEGI.

Tai yra didžiausias įžeidimas. Atrodo, tai yra blogiausia, ką tu gali padaryti. Ir nebandyk teisintis, kad šiandien parašei daktaro disertaciją, pagerinai 100 metrų bėgimo pasaulio rekordą ir dalyvavai tuzine verslo susitikimų, – pasigailėjimo nesulauksi. Ji įsitikinusi, kad po lytinio akto tu privalai ją švelniai paglamonėti. Priešingu atveju – kam tu iš viso guleisi su ja į lovą?

12. DARYDAMAS KUNILINGĄ, TU VISĄ LAIKĄ ŽIŪRI JAI Į AKIS.

Tikriausiai nepagalvojai, kad tuo metu tu atrodai tarsi fašistas, pasislėpęs už apkaso. Bet kuriuo atveju turi atrodyti, kad tu ypač susidomėjęs tuo, ką darai. Arba bent jau apsimesk, kad esi susidomėjęs.

13. TU NESISKUTI.

Kadangi moterims barzda neauga (su retomis išimtimis), tu niekada nesuprasi, kokią kančią gali sukelti net nekalta dviejų dienų barzdelė. Jei netiki – pabandyk pasitrinti į neskustą draugo skruostą. Abejoju, ar tau tai patiks.

14. MYLĖDAMASIS TU JUOKAUJI.

Juokas – didžiausias sekso priešas. Linksmintis ir juokauti lovoje griežtai nerekomenduojama. Juk, kaip sakė vienas rusų literatūros klasikas: „Iš ko jūs juokiatės? Iš savęs juokiatės!“

15. TU GRIEŽTAI ATSISAKAI MYLĖTIS IŠ RYTO.

Paaiškėjo, kad daugeliui moterų ypač patinka mylėtis ryte. Gerai, kad daugelis vyrų su tuo sutinka.

16. TAVO NAGAI PER ILGI.

Sakoma, kad vyras, turintis bent vieną pirštą, dar nėra impotentas. Bet jeigu ant šio piršto auga didžiulis ir nelygiai apgraužtas nagas, tai ant lytinio gyvenimo iš ties

sų galima „statyti kryžių“.

17. TU VISĄ LAIKĄ PATARINĖJI, KĄ JAI DARYTI.

Tu ne seržantas, o ji – ne išsigandusių šauktinių kuopa. Lovoje geriau nekomanduoti. Todėl komandos „tūpt”, „stot”, „aplink” ir „laisvai”, tegul aidi kareivinių kuopoje, o ne miegamajame.

18. TU NESIRŪPINI JOS SAUGUMU.

Naudotis prezervatyvais – jūsų pareiga. Deja, tenka su tuo susitaikyti. Mes sutinkame jais naudotis, tačiau moterims to neužtenka. Jos tikisi, kad „gumytes“ įsigysi iš anksto, visada nešiosies kišenėse, o atėjus laikui – užsimausi (pageidautina nepastebimai).

19. TU PER PRIEVARTĄ LENKI JOS GALVĄ ŽEMYN.

Minetas – geros valios išraiška. Net ir švelniai, lenkdamas jos galvą žemyn, tu verti partnerę atlikti tai, ko ji šiuo metu tikriausiai nenorėtų. Jeigu tu iš tiesų to nori, geriau paskatink ją savo pavyzdžiu.

20. DARYDAMAS KUNILINGĄ, TU SPJAUDAISI.

O ką gi daryti, jei plaukeliai nuolat lenda į burną? Ignoruoti? Nepastebimai išiminėti iš burnos pirštais? Į šiuos protingai suformuluotus klausimus visos damos atsakė vienodai: „Nežinau, tegul ką nors sugalvoja. Pagaliau, jis juk vyras.“

21. PO TO, KAI JI ATLIEKA MINETĄ, TU NEBUČIUOJI JOS Į LŪPAS.

Tu niekada jai nepaaiškinsi, kodėl vengi sužinoti, koks iš tiesų tavo spermos skonis. Tokį elgesį moterys laiko įžeidžiančiu. Joms atrodo, kad taip tu išreiški pasišlykštėjimą. Įveik savo neigiamas emocijas ir pabučiuok, jei ji to nori.

22. KAI JI TAU DARO MINETĄ, TU NEPERSPĖJI, KAD GREITAI BAIGSI.

Spermos skonis kažkuo primena kiaušinio baltymo ir jūro

os vandens derinį. O toks subtilus derinys patinka ne kiekvienam.

23. KAI JI TAU DARO MINETĄ, TU PATS BANDAI ATLIKTI JUDESIUS.

Visų pirma, ji bijo tave sužeisti dantimis. Antra, ji nenori paspringti. Gulėk ramiai – viską atliks ji pati.

24. TU JAI GIRIESI SAV. . .

Join the Conversation

0 comment

 1.   

  Ir kaip dabar pagerėjo situacija kažkiek?

 2.   

  Tikrai nieko gero, kai vyrai baigia per greit arba tai trunka per ilgai.Nesuderinamas tempas lovoje ir prie skyrybų privesti gali.

 3.   

  o ne ne… nenoriu savo draugo su gumom… nei jam nei man tai nemalonu:))) ir su daug kuo priestarauciau cia, man patinka kai vyras kalba su manim sexso metu kad ir grubei,patiktu jei draskytu apatinius,aisku ne kekviena karta nes vaiksciociau tada be ju is vis:))))kai vyras daro kunilinga ir ziuri i akis tai taip uzveda tik labiau,ir prie to meiles zymes yra gerai,bent as tai visad didziuojuosi va koki gera turiu sale,pavydekit:))) tik va idomu vyru nuomone del siu punktu: 21 ? 32 ? na tai kaip vyrai aaa?

 4.   

  pritariu vlado pasakymui, geriausia be gumos, nes patiri geresnius jausmus abu partneriai, be to didelis vargas ja uzsideti ypac kai jau lb gerai yra

 5.   

  Kaip? Vat lb paprastai, ji guli ant lovos, tu darai jei oralini, atsiklaupes prei lovos. Ir su savo rankom maunis prezervatyva. Labai pastebetu?
  cia tik vienas is pavyzdziu 🙂

 6.   

  gereuse orginalei…..be jokiu gumyciu;

 7.   

  Mane priverte susimastyti 18 punktas. Gal galetu man kasnors paaiskinti kaip uzsimauti prezervatyva NEPASTEBIMAI?
  Tam reikia maziausiai 4 sekundziu ir siaip per tiek laiko padaryt tai sugebetu tik gerai igudusios rankos, tiksliai viena ranka (su abiem “nepastebinai” nemanau kd neimanoma)