Meilė ir seksas: kaip atgaivinti jausmus?

26 0

Jūs vedę jau ne pirmus metus ir jūsų santuoka yra gana sėkminga. Tačiau pastebite, kad buvusios aistros nebėra, mylitės vis rečiau, nes pavargote, be to, nebeliko naujų pojūčių. Viskas pažįstama ir banalu. Galbūt visiems taip būna?

Pasirodo, ne. Daugelis susituokusių porų prisipažįsta, kad išgyvenę panašią jausmų krizę jie sugebėjo atrasti naujus horizontus. Juk meilė ir seksas – glaudžiai susiję, tad tebesant meilei, negalima ranka numoti į nesklandumus sekso srityje. Svarbu rasti balansą, o prireikus – ieškoti naujų galimybių beateinančiai rutinai panaikinti. Štai keletas patarimų, kur

riuos siūlo žinomi seksologai, psichoterapeutai ir tiesiog sutuoktiniai, “turintys stažo”.

Seksas – tai jausmai

Garsi seksologė Dilia Enikejeva seksą lygina su dainininkų duetu: “Dainininkai gali dainuoti unisonu, bet gali ir atlikti savo partiją. Jeigu jie susidainavę, dainuojant kartu jų balsas skambės kitaip nei dainuojant solo. Gerame duete abu partneriai puikiai jaučia partnerį. Jeigu vienas užsinorės improvizuoti, kitas lengvai prisitaikys”.

Žinoma, seksas sulaukus trisdešimties ne toks koks buvo aštuoniolikos. Jaunystėje viskas paprasčiau: vyksta hormonų audros, jūs galite nemiegoti visą naktį, o ryte būti šviežia kaip agurkėlis, pri

iekyje – viltys ir dideli planai, o jūs nuostabi kaip Afroditė.

Bėgant metams, blėsta grožis ir pasitikėjimas savimi (ypač jeigu vyras periodiškai jums primena apie papildomus kilogramus ir atsiradusias raukšleles), šeimos rūpesčiai suėda visas jėgas, o ir pats organizmas maldauja skirti valandėlę mie

egui, o ne seksui.

Meilė ir seksas poroje eina greta. Vis dėlto seksualinis pasitenkinimas pirmiausiai susijęs su bendru pasitenkinimu santuoka. Jeigu sutuoktiniai patenkinti savo intymiais santykiais, tai sudaro foną vystytis jų santykiams kitose sferose. Šis fonas turi įtakos santykių sėkmei ir, atvirkščiai, pasitenkinimas seksu priklauso nuo šių santykių.

Ką daryti?

Pradžiai – sąžiningai atsakykite sau į klausimą: ar viskas gerai jūsų kasdieniniuose santykiuose. Jeigu ne, ieškokite to pradinio taško, nuo kurio prasidėjo kivirčai, ir užpildykite emocinę spragą.

Lepinkite vienas kitą!

Vienoje dainoje yra nuostabi frazė: “Mažiausiai meilės tenka tiems, kuriuos mes labiausiai mylime!”.

Paradoksas: mes nepamirštame išlieti ant vyro visus per dieną susikaupusius nemalonumus, išsakom pretenzijas, išbaram prie draugų. O kur švelnumas? Sutuoktiniai, kurie nepamiršta vienas kitam parodyti švelnumo ir meilės, paprastai neatšąla ir lovoje.

Kaip seniai vyrui į lovą atnešėte kav

vos? O kada paskutinį kartą vonioje jis trynė jums nugarą? Ar einate pasivaikščioti vakare šviečiant mėnuliui?

Kiekviena šeima, bėgant metams, atranda savų “receptų”. Kuo dažniau vienas kitam išsakote teigiamas emocijas, tuo tvirtesni jūsų seksualiniai ryšiai!

Pavargę kūnai mylisi vangiai

Kuri iš mūsų, ištekėjusių moterų, nepateko į tokią situaciją, kai iš nuovargio norisi miegoti, o vyras netikėtai parodo iniciatyvą? Atsisakai – vyras įsižeidžia, sutinki – guli nusikankinusi, o viduje kyla susierzinimas: ko jam reikia? O būna ir priešingai: tu prie jo, o jam “galvą skauda”!

Ką daryti? Suteikti vie

enas kitam galimybę pailsėti.

Turiu pažįstamų vedusių porų “su stažu”, kurios išsprendė šį klausimą (ir vėlgi kiekviena savaip!). Vieni vaikus išsiunčia pas senelius ir šeštadienį prašo jų netrukdyti telefonų skambučiais ir vizitais. Kiti, kuriems nereikia skubėti į darbą 8 valandą ryto, seksą atideda rytui. Treti, priešingai, guldo vaikus miegoti ir nuo dešimtos iki vidurnakčio skiria vienas kitam dėmesio. Sena mano pažįstama sako, jog jai svarbu ne sekso kiekis, o jo kokybė: geriau rečiau, bet pagal “pilną programą”!

Problemas palikite už slenksčio!

Nesineškite darbo problemų namo. Dokumentus, kurių nespėjote peržiūrėti, palikite darbe. Pusantros valandos trukmės telefoninį pokalbį su drauge taip pat galima atidėti.

Jeigu laukiate svarbaus skambučio, naudokitės autoatsakikliu. Šiais laikais įsigyti jį – ne problema, o jūs, išsivadavusi nuo neproduktyvaus bendravimo ir beprasmiškų reikalų, sutaupysite daugybę brangaus laiko ir vidinių jėgų.

Jeigu dieną liko daug neišspręstų darbinių problemų, geriau tam vakarui neplanuoti intymių santykių, nes mintys apie tai, kas dar nepadaryta, neleis jums atsipalaiduoti.

Kartais reikia vyrui pasakyti apie savo ketinimus!

Jeigu ryte savo sutuoktiniui dalykiškai pareikšite: “Brangusis, šiandienos vakaras – seksui!”, bus viena nuotaika. O jeigu iš ryto su. . .

Pavyzdžiui, einant į svečius arba pasivaikščioti, suraskite minutėlę pašnibždėti jam jūsų nak

kties scenarijų. O svečiuose pažiūrėkite jam į akis ir taip, kad nepastebėtų kiti, savo koja brūkštelėkite jam per koją (tai paprastai daro kokios nors seksualios herojės filmuose – tikriausiai ne veltui) arba ranka paglostykite jo kelį, o paskui pakilkite šiek tiek aukščiau. Ar man jus mokyti?!

Nepraleiskite galimybės pašokti. Sakykite komplimentus, juokitės iš jo anekdotų, bučiuokite į ausį. Apskritai jūs savo vyrą pažįstate kaip nuluptą! Ir rezultatų tikrai sulauksite!

Atsiminkite: jūsų aistra niekur nedingo! Tiesiog ji atšipo nuo buitinių problemų. Tad nuvalykite nuo jos dulkes ir tuomet meilė ir seksas vėl taps darnia kompanija ir vėl pradėsite mėgautis bendru gyvenimu!

Join the Conversation

0 comment

 1.   

  Kodėl vienos moterys gražios, o kitos patrauklios? Kodėl pro vienas moteris vyrai praeina abejingai, o kitas nulydi susižavėjusiu žvilgsniu? Tai priklauso nuo moters vidinės šviesos ir harmonijos. Šviesą skleidžia laiminga moteris, kurios santykiai šeimoje pilnaverčiai, kuri sėkminga ir džiaugiasi gyvenimu. Moterims i pagalbą ateina naujas produktas ALURA. Naujas ne tik todėl, kad pasaulinėje rinkoje dar tik ketveri metai, bet ir naujas savo socialine bei psichologine prasme, naujas mūsų suvokimui.
  Alura – intymios higienos gelis, išorinio vartojimo, padedantis moterims (taip pat ir vyrams) atkurti visavertę seksualinio gyvenimo funkciją. Alura išradėjas – amerikiečių mokslininkas akušeris ginekologas Ronoldas Džeimsas Tompsonas. Alura – natūralus produktas, kurio pagrindinė veiklioji medžiaga amino rūgštis L- argininas. Pastaruoju metu ši amino rugštis sukėlė pasaulyje mokslininkų ir gydytojų ypač didelį susidomėjimą. Neveltui už L-arginino skilimo produkto-azoto monoksido analizę ir poveikio žmogaus organizmui ištyrimą 1998 metais buvo paskirta Nobelio premija. Azoto monoksidas turi didelę reikšmę ir žmogaus seksualumui.
  Daugelis moterų tyliai kenčia dėl nepilnaverčių lytinių santykių, dėl nepatiriamo orgazmo, nežinodamos kaltinti save ar vyrą (statistiniais duomenimis pilnavertį orgazmą patiria tik 25%). Lieka tylūs priekaištai, įtampa viduje, skausmas apatinėje pilvo dalyje, bloga nuotaika, noras savo pyktį išlieti į aplinką. Vieni vyrai nesupranta tokių moters nuotaikų, kiti, dar blogiau, ima kaltinti save. Dėl tokio diskomforto moterys dažnai serga ginekologinėmis ligomis, sutrinka mėnesinių ciklas, nervinė pusiausvyra, sumažėja imunitetas, greičiau susergama kitomis ligomis. Šiandien orgazmas traktuojamas ir kaip viena iš sveikatos sąlygų, kaip gydomoji profilaktinė procedūra (žinoma, tokios” procedūros” pilnavertės tik su pastoviu ir mylimu partneriu). Lytinio susijaudinimo metu į mažąjį dubenį priplūsta daug kraujo, kuris po kulminacijos vėl tolygiai pasiskirsto į kitus organus. Taip orgazmas padeda normalizuoti mažojo dubens kraujotaką. Orgazmas padeda palaikyti moters psichinę pusiausvyrą ir gerą sveikatą. Nauji tyrimai įrodo gydomąsias jo savybes. Orgazmas numalšina nugaros skausmus, menstruacijų, artrito sukeliamas kančias, stiprina organizmo imuninę sistemą. Ypač Alura vertina klimakterinio amžiaus moterys, nes ji sumažina nemalonius reiškinius, susijusius su klimaksu (prakaitavimą, nervingumą, karščio bangas, makšties sausumą), mažina osteoporozės riziką.
  “Mes sukūrėme Alura moters seksualiniam jautrumui padidinti, bet rezultatai peraugo visus lūkesčius. Šiandien jos populiarumas auga kosminiu greičiu dėl didžiulio terapinio poveikio, gaunamo vartojant Alura, taip vadinamoms, moteriškoms problemoms spręsti” – sako gydytojas Ronaldas Džeimsas Tompsonas. Šiandien jau žinomi teigami rezultatai vartojant Alura ne tik ginekologinių ligų atvejais, bet ir hipertoninės ligos, sąnarių, hemarojaus, kepenų, inkstų, kasos ligų atvejais. Alura neleidžia kraujagyslėse susidaryti trombams, gerina visų organų mikrocirkuliaciją, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, vartojama aterosklerozės profilaktikai. Alura sureguliuoja endokrininių liaukų veiklą ( skydliaukės, kasos, lytinių ir kt.) t. y. jų hormoninę pusiausvyrą. Aluroje esantis L – argininas stimuliuoja augimo hormono gamybą. Pastarasis dar vadinamas “jaunystės hormonu”, dėl to padidėja energija, pagerėja nuotaika, iniciatyvumas. Azoto monoksidas dalyvauja riebalinio audinio skaidyme ir raumeninio statyboje, šlakų iš organizmo šalinime, imuninės sistemos stiprinime, vėžinių ląstelių augimo stabdyme, žaizdų, randų ir nudegimų gijime. Patepus sumuštą vietą nesusidaro “ mėlynė”.

  Alura vyrams sustiprina lytinės funkcijos galią, prailgina lytinio akto laiką. Vartojama prostatos ligoms gydyti, padidina spermatozoidų kiekį ir aktyvumą, dėl ko naudojama vyru nevaisingumui gydyti. Dėl unikalaus poveikio Alura taip pat rekomenduojama moterims, normaliai patiriančioms orgazmą, ji suteiks šeimyniniam gyvenimui naujų pojūčių ir spalvų.
  O ką daryti moterims, kurios gyvena be vyro? Atsakymas vienareikšmis – joms Alura ypač reikalinga. Ji suaktyvins kraujotaką mažajame dubenyje, padės išvengti įvairių ligų. Alura moterį pavers princese. Moteris įgis pasitikėjimą savimi, atsiras žaismingumas, gera nuotaika, o praeinantys vyrai nulydės ją žvilgsniu, nes pajus spinduliuojančią šviesą.
  Palinkėčiau visiems vidinės laisvės, tikėjimo savimi, savo vertės jausmo ir moralės, pagrįstos meile.
  tel 8 687 72451

 2.   

  as noriu sekso video nes idomu

 3.   

  Neblogas komentaras, taciau mes moterys taktiskiau mokam parodyti kaip einame del vyru is proto 😉 jie ne taip rodo, jie yra kitokie, taciau kai mes jiems parodome demesio, meiles, aistros, viliojame – tikrai atsiperka su kaupu… Vyras paskui jusu kvapa vaiksto kaip pats meiliausias, sauniausias seimos vyras… Moteriskos pastangos atsiperka 🙂 p.s. net ir viena karta vyrui manau reikia leisti pasvajoti apie “kaire puse”.;) Jei abudu zmogeliukai myli vienas kita, tai tikrai nuvalius dulkes yra labai geras seksas, patikrintas laiko 😉

 4.   

  Patarimai vis moterims kaip stengtis, o vyrai šeimoj už nieką neatsako, atsibodo ir čiau, einu pas kitą