Ieškoti
:
:
Pamiršote slaptažodį?  Prisijungti>>
(Darbą įkėlė Kajusss07)

Parsisiųsti darbą:Zip


Darbas:

teorijomis, alkoholis slopina kepenų gebėjimą išsivalyti nuo ląstelėms kenkiančių toksinų ir organizme išeikvoja nuo vėžio apsaugančius antioksidantus, tokius kaip vitaminas C.

Skrandis

Dėl alkoholio skrandyje esančios ląstelės pradeda gaminti per didelį kiekį skrandžio rūgščių, kurios gali dirginti skrandį.

Kepenys

Dėl nuolatinio alkoholio vartojimo žmogaus kepenyse gali pradėti kauptis riebalai, kurie po kurio laiko sukelia kepenų uždegimą. Alkoholis taip pat gali sukelti kepenų cirozę, būklę, kai kepenų ląstelės būna tokios pažeistos, kad nebegali regeneruotis, kol galiausiai žmogų ištinka kepenų nepakankamumas.

Svarbu: kepenis pažeisti galite vos po trijų taurelių bet kokio alkoholinio gėrimo, jeigu jį sumaišysite su tam tikrais vaistais. Jokiu būdu nevartokite alkoholio, jeigu geriate

vaistus nuo padidėjusio cholesterolio.

Smegenys

Jeigu alkoholis vartojamas pernelyg dažnai smegenų ląstelės miršta daug greičiau, o tai gali stipriai paveikti smegenų būklę. Nuolatinis gėrimas, negana to, gali taip stipriai pažeisti žmogaus smegenis, kad po kurio laiko jis nepažins savo artimųjų ir neatsimins daugelio savo gyvenimo detalių.

0x01 graphic

Nėra nė vieno žmogaus organo, kuriam nekenktų alkoholis, bet patys didžiausi pasikeitimai vyksta galvos smegenyse. Bokalas alaus, stiklinė vyno, taurelė degtinės - juose esantis spiritas

kartu su krauju patenka į smegenis ir intensyviai ardo galvos smegenų žievę. Smegenų ardymo mechanizmas seniai žinomas ir labai paprastas.

Kraujo spaudimas

Netgi ir saikingas alkoholio vartojimas (ypač jeigu alkoholis geriamas nieko prieš tai nepavalgius) padidina kraujospūdį, kuris yra viena dažniausių miokardo infarkto ar insulto rizikos faktorių.

Kodėl žmogus nuo alkoholio kvailėja?

0x08 graphic
Tai svarbus klausimas. Girtuokliai tarsi poetai. Jie sako mes girtėjame, mes svaigstame. Įvairių žodžių prigalvoja. Bet aiškiai matyti, kad žmogus veikiamas alkoholio kvailėja. Atėjo normalus žmogus, išgėrė stiklinę - įkaušo, antrą stiklinę išgėrė - ėmė triukšmauti, rankomis mosuoti, trečią stiklinę išgėrė - jau neaišku, ar su šakute užpuls, ar miegoti pastalėn nukris.

Kodėl žmogus nuo alkoholioAtgal  1  [2]  3  4  5  6  Toliau
Darnipora.lt