Ieškoti
:
:
Pamiršote slaptažodį?  Prisijungti>>
(Darbą įkėlė Svečias)

Darbas:

duomenų bazę: kokios organizacijos teikia kokias paslaugas ir kokius projektus vykdo, tad iškilus klausimui kviečiasi jas į konsultaciją, arba žino kur nukreipti žmones, kuriems reikia vienokių ar kitokių paslaugų. O tuo tarpu organizacijos gali kreitis dėl konsultacijos – kaip elgtis vienokiu ar kitokiu atveju. Pavyzdžiui, socialinių reikalų skyrius gavo pranešimą, kad yra žmogus, kuriam reikalinga pastogė, o biudžetinėse nakvynės namuose visos vietos užimtos, tad jos kreipiasi į nevyriausybines organizacijas, kurios teikia apnakvindinimo paslaugas, kad jos priglaustų tą žmogų. O iš kitos pusės organizacijos turėdamos krizinę šeimą gali konsultuotis su socialinių reikalų skyriumi kaip toliau elgtis, ar atimti iš jos vaikų globos teises, ar dar toliau dirbti su ja:
“Kadangi socialinėje srityje tai mes nuo 1999 m. pagal sutartį bendradarbiavom su vaiko teisių apsaugos tarnyba. Tai yra irgi savivaldybei priklausanti organizacija.
Kita sritis kur bendradarbiaujam – tai yra tiesioginis darbas ir tiesioginės konsultacijos atvejų, tų socialinių atvejų peržiūros, kur turim karta per mėnesį kartu su vaiko teisių apsaugos tarnyba susitikimus. Va pas mus arba pas juos, arba dar kokioj panašioj organizacijoj. Ir aptariam tada jau konkretų darbą kaip dirbam. Kadangi ten socialinis darbas su šeima, kaip vyksta tas darbas, galbūt perduoti pavyzdžiui socialiniu reikalu skyriui šeimą ar nukreipti kitai pagalbai” nusakė nevyriausybinės organizacijos pirmininkė Nijolė Kaušpedienė (priedas Nr. 1)
Tokiam bendradarbiavimui reikia, kad abi pusės būtų suinteresuotos. Organizacijos turi kiek gali plačiau pateikti informacijos apie savo veiklą, reklamuoti save, o tuo tarpu valdžios institucijos turi domėtis kokios organizacijos kokią veiklą vykdo, turi atsiliepti į organizacijų kvietimą apsilankyti, susipažinti su jų situacija. Tik pažindamos viena kitą galės sėkmingai bendradarbiauti. Jurgita savo organizacijos pristatymą savivaldybės atstovams laiko reikšminga kokybiško bendravimo dalimi, tad jaučiamas poreikis užmegztų ryšių nenutraukti:

“Mes kviečiam miesto savivaldybės tarybos socialinių reikalų komitetą paprastai kiekvienais metais. Pasikviečiam pas save ir pristatom savo programą, veiklą. Parodom kokie pasiekti rezultatai. Ir pernai metais už ataskaitinį laikotarpį turėjom iš socialinių reikalų komiteto su jos pirmininke tokį gana ilgą aptarimą, pristatymą čia pas mus ir jie gerai įvertino mūsų veiklą” nusakė nevyriausybinės organizacijos pirmininkė Nijolė Kaušpedienė (priedas Nr.1)
Apibendrinant galima teigti, kad tiesioginis darbas yra ne tik projektų parašymas pagal pateiktus savivaldybės reikalavimus ir jų finansavimas,


Atgal  1 ... 14  15  16  17  [18]  19  20  21 ... 24  Toliau
Darnipora.lt