Ieškoti
:
:
Pamiršote slaptažodį?  Prisijungti>>
(Darbą įkėlė Svečias)

Darbas:


Žurnalai yra saugomi daugiau, juos perskaito ne vienas, o keli žmonės, todėl gali turėti pakartotinį poveikį. Tačiau juose reklamos skelbimų kaina yra brangiausia. Daug priklauso ir nuo išspausdinto skelbimo vietos leidinyje. Geriausia spausdinti reklamą pirmame ir paskutiniame laikraščio puslapyje, žurnalo viršelio vidinėje ir išorinėje pusėje, taip pat žurnalo pabaigoje, dešinės lapo pusės viršuje.
Taigi naudosiu reklaminius lapelius ir reklamą žurnaluose, taip pat ir vienkartinį prisistatymą spaudoje, taip pat naudosiu reklamą internete, nes ji iš vis nekainuoja (www.skelbimai.lt, www.omnitel.net/skelbimai). Reklamos išlaidas galima pamatyti priede Nr.5, o reklamos pavyzdį galima pamatyti priede Nr.4

3. PERSONALO VADYBA

3.1. PERSONALO FORMAVIMAS

Personalui darbuotojus atrinkčiau konkurso tvarka. Į internetą idėčiau nemokamus skelbimus, apie naujos firmos atsidarymą ir naujų darbuotojų paiešką (internete darbo
ieškančių žmonių visada yra labai daug, taip pat man garantuoja, kad 70% besikreipiančių dėl darbo žmonių yra mokantys minimaliai dirbti kompiuterį ir turintys nors vidurinį išsilavinimą). Administratorių pareigoms užimti žmones rinkčiau tik su aukštuoju išsilavinimu ir turinčius šeimas (psichologinė analizė parodė, kad žmonės turintys šeimas yra 80% atsakingesni, negu žmonės neturintys šeimų).
Be to, siekdama užtikrinti kuo aukštesnį klientų aptarnavimo lygį, „SSL“ kiekvieną mėnesį organizuos mokymus visos Lietuvos kurjeriams. Juose darbuotojai bus mokomi komunikacijos, etikos ir elgsenos pagrindų.

3.2. DARBUOTOJŲ SKAIČIUS.

Įmonėje dirbs 29 darbuotojai: 20 kurjerių, 5 administratoriai, 2 vairuotojai, buhalteris ir direktorius.


3.3. ATLYGINIMŲ NUSTATYMAS


Mano manymu, didelių atlyginimų ką tik įsikūrusiai įmonei negalima turėti, nes turi pakilti įmonės darbo apyvarta, atsirasti pakankamai klientų, besinaudosiančių šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Nepamiršti ir to, jog buvo imta paskola, kurią reikia palaipsniui grąžinti kreditoriui.
Kurjeriams planuoju mokėti pusantro minimalaus atlyginimo ir už gerą, sąžiningą darbą – premijas. Tai skatintų darbuotojus gerai ir kokybiškai atlikti jiems paskirtą darbą. Centrų administratoriams – pusantro minimalaus atlyginimo. Pervežėjams tarp centrų – minimalų atlyginimą. Direktoriui – du minimalius atlyginimus.
Visi atlyginimai ir soc. draudimas per mėnesį įmonei kaštuotų 18490 Lt., per metus – 221880 Lt.

4. FINANSAI

4.1. LĖŠŲ POREIKIS IR FINANSAVIMO ŠALTINIAI

Pradžiai reikės 200000 Lt. Juos aš gausiu pasiskolinti iš turtingų giminių gyvenančių Australijoje. Jie sutiko paskolinti be jokio užstato metams su 5%


Atgal  1  2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  Toliau

Komentarai

Paskelbtas 11 metai prieš
sudas

Darnipora.lt